Prijedlog; naljepnice

Prijedlog; naljepnice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
''ne brze od zivota'' :) i ja sam za ovaj predlog, naravno kao i ostali imam misljenje da naljepnica treba da bude pristojna...
 
Član
Evo da se i ja malo ukljucim da neispadne da sam samo "promatrac"....:icon_smile:
Kad ste vec kod naljepnica pa da pitam dal ima mozda tu na forumu neke identifikacijske naljepnice za auto?
Mislim puno je srdjenih auta po bosni i okolo a zna se dogodit da ih vidim i ovdje p RH,pa reko sto nebi imali nesto cisto kao znak raspoznavanja....ono kad sosjem u brcko da nebude gle stranca...:icon_biggrin::icon_biggrin:
Ja se izvinjajem ako ima.....;)samo prjedlog....:cool:
 
Član
Bile su te bhtuning naljepnice bidio sam na par auta ne znam tko ih je radio, treba pitat Deyu jel on radio pa nek ponovo uradi ...:icon_smile:

A dobro dodju za raspoznavanje kao sto vweky kaze ne mos sva auta sa foruma popamtit a kad vidis naljepnicu znas da je clan i zoves ga na pice :cool:

:icon_exclaim:
 
Administrator
jeste deyo je radio naljepnice;)

http://fotke.bhtuning.com/fotka/16307bb10c37699bb4c2e894bc5817ee87021.jpg

evo sto je kod mene na autu:icon_biggrin:
 
Član
eeee pa tak nesto al kad bi se napravilo ono nesto kao lista ko bi sve uzimo pa ak je na vise komada jeftinije ce nas izac....a da nas vecina ima?:123:
nesto kao...-
1.vweky
2.
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
jeste deyo je radio naljepnice;)

http://fotke.bhtuning.com/fotka/16307bb10c37699bb4c2e894bc5817ee87021.jpg

evo sto je kod mene na autu:icon_biggrin:

Izvinjavam se što idem u off, ali te moram upitat samo kako si ovo naljepio, jel jednostavno onako kako si dobio na onom papiru... ili si neko ljepilo dodavao... i ja bi sebi naljepio, ali mi na onom papiru nekako labavo izgledaju, kao da bi se ogulilo za 2 dana... :S pa nisam ni ljepio još... ?
 
BHT Ovisnik
u mene je na jetti,perem svako malo auto,vec pogodine na autu,znas i sam kad si mi dao,ne odljepljuje se nit ne guli:cool:
 
Administrator
antrax je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
jeste deyo je radio naljepnice;)

http://fotke.bhtuning.com/fotka/16307bb10c37699bb4c2e894bc5817ee87021.jpg

evo sto je kod mene na autu:icon_biggrin:

Izvinjavam se što idem u off, ali te moram upitat samo kako si ovo naljepio, jel jednostavno onako kako si dobio na onom papiru... ili si neko ljepilo dodavao... i ja bi sebi naljepio, ali mi na onom papiru nekako labavo izgledaju, kao da bi se ogulilo za 2 dana... :S pa nisam ni ljepio još... ?


ma ne odljepljuje se uopste... nikakvo ljepilo nije potrebno.... samo preko onih slova koja su na papiru zalijepi providni selotejp da slova dignes fino sa papira zatim komplet slova koja su na selotejpu nalijepi na auto i skini selotejp i ima da stoji... tako sam ja radio kod sebe... nece se sigurno odlijepiti... i ja perem i sve i ne spada tako da nemas brige...;)
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
antrax je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
jeste deyo je radio naljepnice;)

http://fotke.bhtuning.com/fotka/16307bb10c37699bb4c2e894bc5817ee87021.jpg

evo sto je kod mene na autu:icon_biggrin:

Izvinjavam se što idem u off, ali te moram upitat samo kako si ovo naljepio, jel jednostavno onako kako si dobio na onom papiru... ili si neko ljepilo dodavao... i ja bi sebi naljepio, ali mi na onom papiru nekako labavo izgledaju, kao da bi se ogulilo za 2 dana... :S pa nisam ni ljepio još... ?


ma ne odljepljuje se uopste... nikakvo ljepilo nije potrebno.... samo preko onih slova koja su na papiru zalijepi providni selotejp da slova dignes fino sa papira zatim komplet slova koja su na selotejpu nalijepi na auto i skini selotejp i ima da stoji... tako sam ja radio kod sebe... nece se sigurno odlijepiti... i ja perem i sve i ne spada tako da nemas brige...;)

Znam kako se ljepe onakve i slične onima naljepnice :D

Hvala ti za odgovor, i tebi i Coletu... ja sam mislio da će se oguliti poslije prvog pranja... uglavnom lijepim je čim malo progrije na isto mijesto kao kod tebe. Imam dvije, pa ostavim za rezerve drugu :D

pozz.
 
BHT Ovisnik
uzimat cu i ja sebi,samo da Bogdo bude kvalitetna kao ova sto smo uzmajice uzimali,ona je 100% kvalitetna:cool:

sto se tiče ove teme meni se sviša ona "NE BRZE OD ZIVOTA" sto rece saša,ima smisla:cool:
 
Administrator
CoL3-99 je napisao(la):
uzimat cu i ja sebi,samo da Bogdo bude kvalitetna kao ova sto smo uzmajice uzimali,ona je 100% kvalitetna:cool:

sto se tiče ove teme meni se sviša ona "NE BRZE OD ZIVOTA" sto rece saša,ima smisla:cool:

potpis colee;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top