Prijedlog; naljepnice

Prijedlog; naljepnice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Manje gasa,duzi zivot :D

Sipaj gorivo,umjesto alkohola :D

Dzabe turiras,gluh sam :D :D :D

Beba na vozacevom mjestu :D

Pamet u glavu,nogu na kocnicu :D

Votka 14 KM - 1L goriva 2.6 KM - IMATI ZIVOT, NEPROCJENJIVO!

neam vise inspiracije xD
 
Član
Sipaj gorivo,umjesto alkohola:cool::cool: uz naljepnicu koju je sandy dizajnirao i po meni vrh odma krenut u produkciju a u bijeloj boji mislim da bi svima odgovaralo na zadnjoj sajbi. Pozz
 
Član
pa ko to sipa alkohol da mi je znati:lol:

previse je bezveze to da bi bilo na mom mercu:icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:

ajmo ljudi pucajte s prijedlozima....

alkohol u krvi, krv na cesti..ne treba nam to...
 
Simunovic Sladjan je napisao(la):
Sandy obori onu flasu daj joj tockove i u sredini napisi R.I.P a bhtuning logo ispod tog svega :cool:

bilo bi dobro kad bi neko napravio logo kako auto udara u flasu i ispod neki slogan i to bi bilo bas sa poukom :D
 

EJ2

Član
evo ovo zalijepiti na lijevoj strani zadnjeg branika

fragebogen_schild_172hwg1.jpg


:lol:
 
Član
brz, ali pametan!:D
jak, ali pametan!



za tebe premoćan a, previše si običan


spustite se na zemlju
Ipak vi živite u bosni



bolje bježi
Jer ja ne režim, ja ujedam

:icon_biggrin:

život je previše kratak i skup
Da bi se igrao sa njim drug
:D
 
Član
Heheh vidim ima dobrih ideja za slogane, veceras cu se poigrat malo sa tim i napravit jos koju napljepnicu ;)
 
Član
Postuj krivinu smanji brzinu :cool:

A sada malo drugacija... Jedini spas dodaj gas :lol:

Dobar prijedlog ali nikakve fajde od toga ako se vozaci koji i budu imali te naljepnice ne budu toga drzali... dakle sve je na vama...sa ili bez naljepnice :icon_rolleyes:
 
Član
moze ova postuj krivnu smanji brzinu i slika auta skrsenog( a ispod logo bhtuning

nesto kao,ev skinos am ovako nesto sam mislio.. al da je jedno auto i nesto ispred..flasa ili zid..zgrada.. evo link od neke stranice online pravljenej stikera..http://www.mavericklabel.com/products/bumperstickerDOL.php
 
Član
Nije losaona sandijeva, samo umjesto onoga RIP treba nacrtati grob, da i starija raja zna o cemu se radi, da ne misle da ej to neka furka piti i voziti :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top