Prijedlog; naljepnice

Prijedlog; naljepnice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
nije lose sandy uopste,samo treba da bude nekih optimalnih dimenzija

neda mi se nesto palit sad PS al imam nekih ideja pa ce biti sutra nesto uradjeno
 
Član
no alkohol , no race, just happy face :) a iznad prekrizena flasa s alkoholom i reli auto.. idemo dalje prijedlozi..
 
Član
^svidja mi se i to, odradit cemo par prijedloga, pa cemo odnda napraviti u nekim optimalnim dimenzijama i izradit to ;)
 
Član
ma uvjek ja imam ideja :) al ne znam realizovati $$ :icon_smile::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
ili nesto ovako, moze i velikim slovima: ALKOHOL U KRVI, KRV NA CESTI...ali to bi bilo samo za alkohol i islo bi uz onu prvu naljepnicu...
a sad nesto opcenito, ne moze mi naumpast:D
 
Član
@ boss moze i to :) mada moze ujesto r.i.p i auto razbijeno ono ko' u exploziji pa preko tankim slovima mozda rip.. nalje radit u dvije boje crna i silver-univerzalne su cini mi se stimaju svim autima-bojama uraditi mozda kao pravougaonik-ivice crvene
 
Početnik
ideja je ok, jos da bude od koristi, ali sumnjam...

ja imam obicaj da blicam onima iz suprotnog smjera koji malo brze voze, i uvijek upali, koce, jadni, slomise se, usporavaju, kontaju da je murija, radar... ;)
 
Član
treba sto jednostavnije to da izgleda, jer ipak ce biti malih dimenzija, pa da to bude jasno sve:icon_biggrin:
a i ne mora se ono bas toliko u voznji viditi...dosta ce ih viditi dok stojis na semaforima, pa dosta pjesaka....
uglavnom dobra je ideja...treba je realizovati...

2oggy, ne mora drugi to ni vidjeti, to nek bude podsjetnik onom koji vozi to auto, jer nece biti svejedno kad svaki dan po 10 puta procitas jedno te isto, vidis sliku R.I.P. i slicno..
 
evo i mene sa jednim brzinskim prijedlogom

slogan by adams :D
evo kako sam ja to zamislio :


a evo kako bi to trebalo izgledati:


naravno ovo bi bilo u mnogo manjem formatu,iako ni u ovako velikom nije lose,sta je jedna malo veca naljepnica u odnosu na neciji zivot ;)

ja bih da pokrenemo neku akciju da svako sa foruma ulozi odredjenu sumu novca da se ovo kvalitetno odradi da bude akcija sa sloganom npr.
"ko zurio vrat slomio" hahahahha :D
 
Član
nije lose......ma lose je jbg:icon_biggrin: kod mene mercedes nije tuniran, cista je fabrika, tako da bi ovo bilo samo cuning na njemu...treba neka poucna naljepnica, bez nekih gluposti...jednostavna ;)
 
boss_C200 je napisao(la):
nije lose......ma lose je jbg:icon_biggrin: kod mene mercedes nije tuniran, cista je fabrika, tako da bi ovo bilo samo cuning na njemu...treba neka poucna naljepnica, bez nekih gluposti...jednostavna ;)

a jbg ovo je uradjeno za par min to je bila neka prva ideja koja mi naleti...svejedno sta god budemo radili moracemo uraditi dobar i citljiv font...pokusacu nesh uraditi opet samo dok dobijem malo inspiracije...adamse daj kakvih slogana :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top