Prijedlog; naljepnice

Prijedlog; naljepnice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
legionar je napisao(la):
Nije losaona sandijeva, samo umjesto onoga RIP treba nacrtati grob, da i starija raja zna o cemu se radi, da ne misle da ej to neka furka piti i voziti :)

hahaha upravu si...da ne misle da je r.i.p. rakija i pivo:lol:
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
legionar je napisao(la):
Nije losaona sandijeva, samo umjesto onoga RIP treba nacrtati grob, da i starija raja zna o cemu se radi, da ne misle da ej to neka furka piti i voziti :)

hahaha upravu si...da ne misle da je r.i.p. rakija i pivo:lol:

rakija i pivo = r.i.p :lol::lol::lol: dobra :cool::lol:

Rakija sampanjac,moze,moze....:lol::lol::lol:

Dobra je ovo ideja za naljepnicu ajd napisem i ja neki slog ako mi padne na pamet :icon_smile::icon_rolleyes:
 
sandy pokusaj nesto ovako ako budes imao vremena
flasu neku nadjes na njoj naljepnica kao grob ono pise RIP i da auto udara u tu flasu...ako ne kapiras o cemu pricam reci pa cu ti ja napraviti grubu skicu :D
 

187

Član
jojjj ljudi, iskreno nemam neku ideju al nekako mi se sve vase ideje svidjaju... iskreno jedva cekam da se to napise i odradi da svi zalijepimo..;);)
 
Član
Najaca ideja mi je od sandy-a + sto je ga legija ispravio da makne ono RIP, te ubaci grob, jer massa njih ne zna sta znaci RIP... A sto se citata tice, uz navedenu slikicu slozit text "NE BRZE OD ZIVOTA"
 
ErRoR je napisao(la):
Najaca ideja mi je od sandy-a + sto je ga legija ispravio da makne ono RIP, te ubaci grob, jer massa njih ne zna sta znaci RIP... A sto se citata tice, uz navedenu slikicu slozit text "NE BRZE OD ZIVOTA"

ima vec taj slogan,al ipak mislim da je najbolje da njega stavimo jer nosi pravu pouku ;)
 
Đaba bolan Naljepnica, kad pun grad levata koji vole da pokažu zube i prema onim jadnicima sa naljepnicom " P " !! :lol::lol:
 
Član
Mi "P" smo velika opasnost, malo malo, eto ti nekoga na guzici i pretice/ulijece u gradu, na punoj, krivinama... Mozda zato sto je ono "P" crveno pa ko bikovi nasrnu :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top