Prijedlog; naljepnice

Prijedlog; naljepnice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Imam jedan prijedlog, neznam oce li koliko kome biti to interesantno itd. al et da napisem pa sta bude :)
Dakle svjedoci smo toga da svakim danom biva sve vise prometnih nesreca sve vise nasih prijatelja bliskih osoba i sugradjana stradaju. E sad moj je prijedlog ovakav da se naprave neke naljepnice neke kulturne velicine( o tome cemo ako se prijedlog prihvati) da se na njima naprave neka upozorenja za vozace,vezano za to ja imam jednu teoriju, svako kad vidi neko malo sredjeno auto na cesti ˝nalozi se˝ pa stisne gas i proleti pored. To bi svi imali koji zele nazad na autu i time makar pokusali smiriti vozace iza da ne divljaju po cesti da smanje adrenalin. Kritike i prijedlozi su dobrodosli ;)
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
ovaj me banovican prati u stopu..
:icon_exclaim:

:icon_twisted: 9:32 i 9:32 ...

:icon_exclaim:


naravno da bude pristojna naljepnica, kao neki crveni trokut, crveni kvadrat, nezz.. i
 
Član
ma naravno da bi bilo nesto kulturno da fino izgleda a i da sluzi svrsi, ako ko ima neki prijedlog za naljepnice nek odradi, ja cu par prijedloga uradit u PS-u pa cemo vidjeti
 

EJ2

Član
ova ideja se svidja i meni, ali stvarno da se moze procitati a ne da mu se moras priljubit uz branik da procitas pa eto tek onda nekog belaja
 
Član
ma mogu se uradit naljepnice al djaba te naljepnice nece to niko od takvih vozaca nit citat ni primjetit, polazim od sebe kad ovo pisem a koliko ja znam i koliko sam upoznat mnogo vise nesreca se dogadja kad se kombinuje alkohol i brza (citaj divljacka) voznja nego kad se samo brzo vozi. Svako ko voli da stisne gas i voli svoje auto dobro zna sta radi i koliko god divljao ima kontrolu nad svim. Pozzz
 
Član
hmm sad si mi dao jednu ideju, nemora naljepnica biti natpis, moze biti neka slika kao upozorenje na sudare i ispod potpis bhtuning.com
 
Član
nesto ko' : znam da je tjuniran al ja samo kuliram :) pa onda preko bhtuning.com u nekoj nijansi:icon_smile:
 
Član
adams je napisao(la):
nesto ko' : znam da je tjuniran al ja samo kuliram :) pa onda preko bhtuning.com u nekoj nijansi:icon_smile:
hehe moglo bi nes na taj fazon :) ja radim sad jednu nalju pa cu stavit tu da vidite
 
Član
Evo uradio sam skicu jednu
fc1626ba.jpg



to je tek jedan od mogucih prijedloga, i ostali PS-maheri pokusajte nesto sloziti ;)
 
Član
svaka ti cast za ovo daj nek neko baci neki dobar slogan za ovo ja cu prvi narucit i nalijepit ovu naljepnicu ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top