Prijedlog; naljepnice

Prijedlog; naljepnice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja sam ZA takodje, imao sam prilike da mi u udesu prodje kroz glavu sve najgore, tako da sam svjestan koliko rizika nosi brza i nesigurna voznja. Tako da, ako se budu pravile naljepnice, ja sam voljan da uzmem. Poz
 
Član
Uuu ljudi ja se ispricavam, malo sam se oko skole zabavio pa nisam imao vremena i za ovo, uradit cu cim prije i stavit tu.

@ 1.6d tebe niko ne tjera da stavljas na auto ovo i ako ti se ideja nesvidja preskoci temu i idi dalje nemoj nista pisat, ugl. sve ti je antrax napisao ;)
 
Član
U Sarajevu je "kvadrat" 20KM.. Znaci folija velicine 1x1 metar pa koliko stane naljepnica na nju.. Mislim da je dobra ponuda a mozda ima i jos jeftinije negdje..
 
Član
niej skupo, evo ja sam se informiso al ne znam kolko je tacno to sad... kod jednog momka sto radi naljepnice BiH reklamne, set 100komda=100km al puno mi to nesto , al opet jeftiije je da se odradi na foliji i samo izreze, al ajde ps majistori dajte slike(ja bi rado pomogo al nisma u tome maher):icon_exclaim: nalje pa da prodiskutujemo, dodamo , oduzmemo pa onda cemo u akciju trazit foliju;)
 
Član
@1.6D, koji si ti saban...


ajde sandy_mo odradi par primjera u ps-u pa da izaberemo nesto... ideja je odlicna, kad je svaki dan pogledam po 10-15 puta na autu, razmislit cu dal da pijem i vozim... mogu proliti:lol: sala..
ajd da vidimo prijedlogee
 
BHT Ovisnik
što ćeš prije,kasnije ćeš...

ajd samo se odlucite kako ocete i da to printamo:cool:
 
ja također ću uzet naljepnicu i u dogovoru sa Antrax-om cu ih preuzet ili da mi ih on pruzme i na fakultet ponese ili slicno
 
Član
Da, stvarno mi se svidja i taj probacu i sa tim, evo uhvatio sam malo vremena uradio dvije verzije, sa crvenim i crnim slovima i sa ˝R.I.P.˝ i sa grobom pa vidite jel vam se svida sta :)


8eac0635.jpg

566f1bde.jpg
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Da, stvarno mi se svidja i taj probacu i sa tim, evo uhvatio sam malo vremena uradio dvije verzije, sa crvenim i crnim slovima i sa ˝R.I.P.˝ i sa grobom pa vidite jel vam se svida sta :)


8eac0635.jpg

566f1bde.jpg

Ako bi već išli na ovu tematiku slika koje si postavio, onda nema logike ovaj slogan ispod...


Moj prijedlog je ovaj slogan, sa ovom bhtuning reklamom pored... bez ovih slika... jer će biti bolje čitljivo i neće biti haman preveliko... Naravno treba neki dosta dobar i čitak font izabrati, naravno da je i lijep za oči...

Da se neka ideja usvoji i onda dati kao i za kalendar da se PS majstori okušaju pa izabrat jedan ;)
 
Član
potpis antrax, mislim da bi dovoljno bilo i puno ljepse bi izgledalo bez ovih slika..znaci samo text i logo stranice...ne bi bilo ni preveliko, a dosta jasnije bi se vidilo;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top