Prijedlog; naljepnice

Prijedlog; naljepnice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ideja je super treba imati neki prepoznativ logo na sajbi radi prepoznavanja aktivnih forumasa a u sklopu njega neki simpaticni natpis kao sto ste napisali - ne brze od zivota - ko koci taj zivi i slicno ajd dogovorite to pa da ljepimo ;)
 
Član
eto skontajte nalju kakva ce biti, i kojih dimenzija pa mi send pa cu obic stamparije i viditi (ili neko iz tz da to sredi-vidi koliko je stampanje a ja cu slati) , , a za slanje mogu uvezati dzabalame sarajevo mostar zenica brcko doboj bihac trebinje,bilo gdje takoreci u drzavi, u neke firme u tom gradu da se ostavi u dogovoru s nekim da pokupi to...
 
Član
Da, sutra cu ja jos jedan dizajn zavrsit danas sam preumoran naporan dan je bio

Evo jedna pjesma, vrijedi poslusati

http://www.youtube.com/watch?v=SpLdv-Om3X8
 
Član
Sutra bi trebalo da ja stavim finalni dizajn ovoga pa cemo o tome malo dogovarat i onda ide stampanje za one koji zele nalje :)
 
Član
Slažem se... ako bude nešto fazona "ne brže od života"

Naravno, popraćeno nekim logom ili slikom, zavisi kako se dizajnira s tim natpisom... ili samo neki poseban font, maksimalno čitljiv s tim natpisom... rado ću promovisat... nikakav problem... ali ako bude nekih gluposti, koje su iskreno neki predložili... nevjerujem da ću to nalijepit.


pozzz.
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
jeste deyo je radio naljepnice;)

http://fotke.bhtuning.com/fotka/16307bb10c37699bb4c2e894bc5817ee87021.jpg

evo sto je kod mene na autu:icon_biggrin:

Ajd onda kao sto je vweky rekao da napravio spisak za ovu www.BHtuning.com naljepnicu ne ovisno od ove teme dok ne izglasamo koju cemo poruku ...:icon_smile:

Neka netko otvorti novu temu pa cemo se upisati tko hoce, ako se netko moze zauzet da ode do firmopisca da to uradi 3.5 KM je kvadrat ove folije bijele kod nas u gradu i to da izreze kod firmopisca ne bi puno kostalo a na metar folije moze ovih malih dosta stat :cool:
 
Početnik
ja vas ne kontam duse mi al haj
lijepa inicijativa
samo sta to znaci
cuj neko ko vidi lijepo sredjeno auto nalozi se i proleti
menije to smijesno...prvo ,sta je kome lijepo sredjeno auto,meni npr dvica sa brdom spojlera nije lijepa i licimi na cirkus na tockovima...
mogu je proletiti samo da je ne gledam i nista vise...
kad malo realno pogledate kad je zadnji put neko poginuo kad se trkao ja se ne sjecam
ljudi ginu zobg glupih gresaka losih procjena i sl
alkohol i ostali opijati...trkanje rijetko zavrsi udesom jer je valjda tada vozac koncentrisan vise nego ikad (osim ako nije neki kreten)
pa kontam da te naljepnice nece nista doprinijeti sigurnosti osim ako vi svojim ponasanjem ne pokazete primjer...
lijepo mi je vidjeti kad me pusti neko mladji jer prava rijetkost je da te iko pusti dok cekas da se ukljucis al eto kad me pusti neko mladji kontam jbg mozda evropa i nije tako daleka
 
Član
1.6D je napisao(la):
ja vas ne kontam duse mi al haj
lijepa inicijativa
samo sta to znaci
cuj neko ko vidi lijepo sredjeno auto nalozi se i proleti
menije to smijesno...prvo ,sta je kome lijepo sredjeno auto,meni npr dvica sa brdom spojlera nije lijepa i licimi na cirkus na tockovima...
mogu je proletiti samo da je ne gledam i nista vise...
kad malo realno pogledate kad je zadnji put neko poginuo kad se trkao ja se ne sjecam
ljudi ginu zobg glupih gresaka losih procjena i sl
alkohol i ostali opijati...trkanje rijetko zavrsi udesom jer je valjda tada vozac koncentrisan vise nego ikad (osim ako nije neki kreten)
pa kontam da te naljepnice nece nista doprinijeti sigurnosti osim ako vi svojim ponasanjem ne pokazete primjer...
lijepo mi je vidjeti kad me pusti neko mladji jer prava rijetkost je da te iko pusti dok cekas da se ukljucis al eto kad me pusti neko mladji kontam jbg mozda evropa i nije tako daleka

Ne piši više glupe komentare molim te... i ne omalovažavaj nečiji rad, trud, ideje i slično... ne u ovom postu koji si napisao, već u svim postovima koje si napisao, pročitao sam pa na osnovu toga ti kažem ovdje. Neću te opomenuti više nijednom, samo ću ti napomenuti da pročitaš pravila foruma da ti neki od admina nebih stavio ban jer si već prekršio nekoliko pravila.

Niko u ovoj temi nije rekao da će naljepnice ići samo na sređena auta... već na svačije auto ko bude htio da je nosi na istom... i ta naljepnica treba da skrene pažnju da zaljubljenici automobilizma i sličnog nisu na cesti samo zato da divljaju, brzo voze, ugrožavaju druge i td... već da taj koji nosi naljepnicu bude primjer ostalima i da da do znanja ostalim vozačima kako se treba ponašat na ulicama u toku vožnje.
 
Član
http://www.youtube.com/watch?v=AEMIT16h9Zg&feature=PlayList&p=325628523857B887&index=3

Ja sam izgubio najboljeg prijatelja u udesu! I ako naljepnice se budu pravile kupujem jednu! Ideja cudo poslusajte stvar ko nije imo prilike! ;) "Samo spori brzo stignu"
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top