Nissan 350Z Fairlady-nove felge str.15

Nissan 350Z Fairlady-nove felge str.15

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

prednji branika je ok, to je kopija veilside branika (samo što veilside umjesto ova dve otvora sa svake strane ima po dvije okrugle rupe sa svake strane), ali je zato zadnji branik užas, boja nu isto ne stoji nikako, zadnje lampe također, felge su isto ok....
to je američki model i nema original brembo kočnice. mogao bi nač na forumima nekog tko je stavio na europski model big brake kit i da prodaje original pa si kupi. ima jedan dečko u hrvatskoj Z-a na kojem je big brake kit pa bi možda original brembo htjeo prodat.
 
RE: Nissan 350Z Fairlady

HrSupra je napisao(la):
prednji branika je ok, to je kopija veilside branika, ali je zato zadnji branik užas, boja nu isto ne stoji nikako, zadnje lampe također, felge su isto ok....
to je američki model i nema original brembo kočnice. mogao bi nač na forumima nekog tko je stavio na europski model big brake kit i da prodaje original pa si kupi. ima jedan dečko u hrvatskoj Z-a na kojem je big brake kit pa bi možda original brembo htjeo prodat.
nego mozes li ti brate kako da kontaktiras tog momka za brembovke?bas bi mi valjao.Mislim,bez zurbe...jer stvarno kocenje po meni nije dostojno snazi i masi auta.
 
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

BlackPrince86 je napisao(la):
HrSupra je napisao(la):
prednji branika je ok, to je kopija veilside branika, ali je zato zadnji branik užas, boja nu isto ne stoji nikako, zadnje lampe također, felge su isto ok....
to je američki model i nema original brembo kočnice. mogao bi nač na forumima nekog tko je stavio na europski model big brake kit i da prodaje original pa si kupi. ima jedan dečko u hrvatskoj Z-a na kojem je big brake kit pa bi možda original brembo htjeo prodat.

btw- a ovaj momak što priča da je bio udaren sa svih strana je pravi iskompleksirani šonjo!
Ma pusti baby racera...nego mozes li ti brate kako da kontaktiras tog momka za brembovke?bas bi mi valjao.Mislim,bez zurbe...jer stvarno kocenje po meni nije dostojno snazi i masi auta.

mogu preko jednog foruma u hrvatsko, ne poznam dečka osobno, ali znam ko ga poznaje pa ću preko njega probat. ima ti taj momak puno serijskih djelova jer je od svog auta napravio pilu za grobnik, između ostalog ima i serijske branike jer je stavio mody kit na auto.
 
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

HrSupra je napisao(la):
prednji branika je ok, to je kopija veilside branika (samo što veilside umjesto ova dve otvora sa svake strane ima po dvije okrugle rupe sa svake strane), ali je zato zadnji branik užas, boja nu isto ne stoji nikako, zadnje lampe također, felge su isto ok....
to je američki model i nema original brembo kočnice. mogao bi nač na forumima nekog tko je stavio na europski model big brake kit i da prodaje original pa si kupi. ima jedan dečko u hrvatskoj Z-a na kojem je big brake kit pa bi možda original brembo htjeo prodat.

Napred "editovati" branik u velside (Slika velside branika)
A i nazad koliko vidim je taj tvoj neki polu velside kopija, vjerovatno si neko radio, tako da i njega ti edituju i bit ce mnogo bolji jer velside kit mi se stvarno svidja, mada opet tvoj je auto i ovakav je stvarno dobar.(usput Zadnji branik)
 
RE: Nissan 350Z Fairlady

Sta mislite za ovaj?
http://www.subito.it/accessori-auto/paraurti-tuning-nissan-350-z-posteriore-nuovo-fermo-19299804.htm
@HrSupra:Hvala ti unaprijed
 
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

poprilicno lici ovom sto ti je davor davao
sigurno bolji od tvog sadasnjeg zadnjeg branika;);)
 
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

javim ti čim nešto saznam;)

btw- ako ti se tvoje felge ne sviđaju prdat ću ti ja svoje sa Supra :)
 
RE: Nissan 350Z Fairlady

HrSupra je napisao(la):
javim ti čim nešto saznam;)

btw- ako ti se tvoje felge ne sviđaju prdat ću ti ja svoje sa Supra :)
Nije da mi se ne svidjaju,neg sam konto sic na 19''.Ali ostavit cu to za dalje planove,necu ih mijenjati za sada.
Sta vi mislite o ovim vecim spojlerima?Meni se svidja ovaj sto ide uz Veilside,ekstreman je,al na Nissanu mi se jako svidja.
I sta mislite o vertikalnim vratima?
 
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

BlackPrince86 je napisao(la):
Sta mislite za ovaj?
http://www.subito.it/accessori-auto/paraurti-tuning-nissan-350-z-posteriore-nuovo-fermo-19299804.htm
@HrSupra:Hvala ti unaprijed

ovaj što si stavio je dobar, a prednji ostavi svoj;)

BlackPrince86 je napisao(la):
HrSupra je napisao(la):
javim ti čim nešto saznam;)

btw- ako ti se tvoje felge ne sviđaju prdat ću ti ja svoje sa Supra :)
Nije da mi se ne svidjaju,neg sam konto sic na 19''.Ali ostavit cu to za dalje planove,necu ih mijenjati za sada.
Sta vi mislite o ovim vecim spojlerima?Meni se svidja ovaj sto ide uz Veilside,ekstreman je,al na Nissanu mi se jako svidja.
I sta mislite o vertikalnim vratima?

nemoj ta vrata stavljat jer ćeš napravit od auta sprdnju:lol:
 
RE: Nissan 350Z Fairlady

HrSupra je napisao(la):
BlackPrince86 je napisao(la):
Sta mislite za ovaj?
http://www.subito.it/accessori-auto/paraurti-tuning-nissan-350-z-posteriore-nuovo-fermo-19299804.htm
@HrSupra:Hvala ti unaprijed

ovaj što si stavio je dobar, a prednji ostavi svoj;)

BlackPrince86 je napisao(la):
HrSupra je napisao(la):
javim ti čim nešto saznam;)

btw- ako ti se tvoje felge ne sviđaju prdat ću ti ja svoje sa Supra :)
Nije da mi se ne svidjaju,neg sam konto sic na 19''.Ali ostavit cu to za dalje planove,necu ih mijenjati za sada.
Sta vi mislite o ovim vecim spojlerima?Meni se svidja ovaj sto ide uz Veilside,ekstreman je,al na Nissanu mi se jako svidja.
I sta mislite o vertikalnim vratima?
Samo pitam,ali ok ;)
nemoj ta vrata stavljat jer ćeš napravit od auta sprdnju:lol:
 
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

pa meni ta vrata stoje samo superautomobilima

nisam mislio ništa loše ;)
 
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

Limpi je napisao(la):
ko" zmaj ;) a i mene interesuje ovo sto je edo spomenuo, bio je jedno vrijeme identican u ze, vozao se po gradu,a tamo u lukovom prije buvljaka parkiran stajao...

imao sam ja slike na fb al' izbrisao..bio je parkiran tamo kod diskonta onog..

u svakom slucaju, auto je extra i prava rjetkost kod nas!!
 
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

ne znam, mozda je uzivo drugaciji, ali na slikama mi djeluje auto bas ful, haj da su plastike do poda a na autu 13" felge, nego 20", za njega i jesu ovakvi branici/ovakav stil sredjivanja, jaki rwd coupe, sta fali izgledu :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top