Nissan 350Z Fairlady-nove felge str.15

Nissan 350Z Fairlady-nove felge str.15

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
RE: Nissan 350Z Fairlady

kad vec budes radio auto onda nadji i originalne branike puno su ljepsi ;)
 
RE: Nissan 350Z Fairlady

Cestitam na kupovini da te dobro sluzi, iako nisam ljubitelj japanaca, priznajem da je ovo dobar auto:icon_biggrin:
 
Administrator
RE: Nissan 350Z Fairlady

odlican ;);) nek je sa srecom ;)
ja bi falc felge ispolirao jer meni bar crna felga umanjuje njenu velicinu ;)
 
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

odlican auto...danas jednog vidio drama su :)
i kad budes lakirao izaberi bolju boju..ova nije nesto za ovaj auto...crna je mjera, ili crvena :)
i felge neke rota IK-R i sl. japansko sta da legne ko budali samar ...
samo lagano, otima se on :D
 
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

Crna crna, kad budes farbao:) Brate extra je mašina, znači provozaćeš me kad budeš dolazio u Čačak :cool:
 
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

hahaha, joj lika... pa što nisi zvao !!!

ovako, čestitam :D auto ti je bezveze, ima loš zvuk i slabo ide, i ne šlajdra u 4toj, samo po mokrom to može, a po suhom nemože....hahahahha


neka je sa srećom, i snimi koji klip da se raja uvjeri kakav brutalan zvuk ima :D
 
RE: Nissan 350Z Fairlady

Vidio sam auto u petak u gradu...stvarno je pojava!Zvuk razvaljuje...a i tebe znam...imao si mercedesa kabriolet!?
Ako se ne varam,rodom iz Sladne?
 
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

Salle je napisao(la):
hahaha, joj lika... pa što nisi zvao !!!

ovako, čestitam :D auto ti je bezveze, ima loš zvuk i slabo ide, i ne šlajdra u 4toj, samo po mokrom to može, a po suhom nemože....hahahahha


neka je sa srećom, i snimi koji klip da se raja uvjeri kakav brutalan zvuk ima :D

Moj kadet ne slajdra ni u 1, čak ni po mokrom, haha, al auto je za svake pohvale, glavno je da nema u njemu promahe, ostalo je sve nevažno
 
RE: Nissan 350Z Fairlady

GreenDevil je napisao(la):
dobar...

bio si u Srebreniku u petak ako se ne varam???
Jesam,bio sam dok me murija nije pocela trazit :lol:
dellas je napisao(la):
Crna crna, kad budes farbao:) Brate extra je mašina, znači provozaćeš me kad budeš dolazio u Čačak :cool:
Deal! ;)
Salle je napisao(la):
hahaha, joj lika... pa što nisi zvao !!!

ovako, čestitam :D auto ti je bezveze, ima loš zvuk i slabo ide, i ne šlajdra u 4toj, samo po mokrom to može, a po suhom nemože....hahahahha


neka je sa srećom, i snimi koji klip da se raja uvjeri kakav brutalan zvuk ima :D
Drug doslo je do promjene plana,u petak sam ga pokupio.A mislim da smo se mimoisli taj dan u Modrici,oko 13-14,je li moguce?

TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Vidio sam auto u petak u gradu...stvarno je pojava!Zvuk razvaljuje...a i tebe znam...imao si mercedesa kabriolet!?
Ako se ne varam,rodom iz Sladne?
Jest druze,taj sam,jel se poznajemo?
 
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

;)

Nemam riječi, a + ako ga tek planiraš raditi, mogu misliti kako će izgledati.:cool:
 
RE: Nissan 350Z Fairlady

TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Vidio sam auto u petak u gradu...stvarno je pojava!Zvuk razvaljuje...a i tebe znam...imao si mercedesa kabriolet!?
Ako se ne varam,rodom iz Sladne?
Jest druze,taj sam,jel se poznajemo?

[/quote]

Ma iz vidjenja...a cura mi je rodom odozgo...ima brata Mirnesa-Mishe!:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top