Nissan 350Z Fairlady-nove felge str.15

Nissan 350Z Fairlady-nove felge str.15

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

dumpors je napisao(la):
Odlican auto,sta reci, pravi sportaš.
A nikad se necu moci nacuditi ovim likovima sto se obraduju kad vide da je neko kupio udarano i ne znam kakvo auto, a da ga neko njima pokloni,srce bi ih udarilo od srece.
Samo vozi drug i pamet u glavu, jedinu zamjerku ako smijem reci,da je meni malo ljepsi sa klasicnim branicima.

;);)

ja kazem ono sto jeste,nemas me sta prozivat,bolje je da cuje od "nas"nego od nekog desetoga......naravno svi bi mi htjeli imat neko auto na poklon,al druze toga nema,sanjaj.......ipak sretno sa autom i da ga ofarbas kako ti zelis :)
 
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

extra autic ;) a ako je bio lupan, znaci i daj e dobro isao :icon_biggrin: ako je sredjeno sve po ps-u, jos ako je cijena bila povoljna zasto propustiti finu priliku...
 
RE: Nissan 350Z Fairlady

dumpors je napisao(la):
Odlican auto,sta reci, pravi sportaš.
A nikad se necu moci nacuditi ovim likovima sto se obraduju kad vide da je neko kupio udarano i ne znam kakvo auto, a da ga neko njima pokloni,srce bi ih udarilo od srece.
Samo vozi drug i pamet u glavu, jedinu zamjerku ako smijem reci,da je meni malo ljepsi sa klasicnim branicima.

;);)
Hvala drug.Ja znam sta sam uzeo,koliko se isplati,i koliko sam platio.A ovaj momak sto misli da je otkrio Ameriku tim sto nam je sa kesom od uha do uha rekao da je auto razbijano,vidi,on je iz Odzaka,kao i ovaj auto.Pretpostavljam da nije u dobrim odnosima sa momkom koji mi je prodao auto,jer da jest,nebi ga "druko".I vidim vozi neku Ibizu Cupru,vjerovatno se osjecao Fast&Furious,dok ga nije momak sa Nissanom osusio par puta,pa mu to nabilo malo kompleks :icon_smile: a ako ga gdje sretnem na putu,dobit ce malo prasine i od mene,u sjecanje na stara vremena ;)


ivica je napisao(la):
dumpors je napisao(la):
Odlican auto,sta reci, pravi sportaš.
A nikad se necu moci nacuditi ovim likovima sto se obraduju kad vide da je neko kupio udarano i ne znam kakvo auto, a da ga neko njima pokloni,srce bi ih udarilo od srece.
Samo vozi drug i pamet u glavu, jedinu zamjerku ako smijem reci,da je meni malo ljepsi sa klasicnim branicima.

;);)

ja kazem ono sto jeste,nemas me sta prozivat,bolje je da cuje od "nas"nego od nekog desetoga......naravno svi bi mi htjeli imat neko auto na poklon,al druze toga nema,sanjaj.......ipak sretno sa autom i da ga ofarbas kako ti zelis :)

Hvala ti brate,castim te,ja konto da sam uzeo auto bez packe :cool:
 
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

BlackPrince86 je napisao(la):
Ne ne,bio sam sa drugim autom,,kad sam iso dole,kontas.Valjda si bio ti,nema iza svakog coska osmice audia :) jos taj 666 sejtanski broj :)

onda si me vidio... samo ja tebe nisam skonto... btw ja sam vozio :D
 
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

ko" zmaj ;) a i mene interesuje ovo sto je edo spomenuo, bio je jedno vrijeme identican u ze, vozao se po gradu,a tamo u lukovom prije buvljaka parkiran stajao...
 
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

Dobar nema sta
nek je sa srecom da se navozas i da te slusa bracika

jedina zamjerka na toj zadnjoj tablici bas je ruzna XD

pozzz
 
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

350 Z je vrhunski auto....ima da se nauživaš s njime....
ja bi samo neke stvari promjenio na njemu....
 
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

Fabricki prednji branik i mat crne folije ili metalic,preko celog auta(jeftinije od farbanja), i bice full.
 
RE: Nissan 350Z Fairlady

Naravno da ce mnogo toga biti promijenjeno.Mogle bi ici te folije,da bude u F-117 fazonu :) tablica je rucno radjena,jer u policiji nisu trenutno imali ovih kvadratnih.Branike sam konto mijenjat,al ne bih fabricke,prije bi neke tuning,ali soft,ovi su bas ekstremni za moj ukus.Ali prva stvar koju sam mislio radit,je neki bolji kocni sistem,mozda Brembo.Sto se tice potrosnje:
-najvisa zabiljezena,1-2-3 SR style (sad tu ide miris zapaljene gume hehe): 20,5 l/100 km
-najniza,lagana voznja 70-80 km/h u 6 brzini: 8,5 l/100 km
-autoput 130-140 km/h bez bespotrebih silnih ubrzanja: 9,7 l/100 km
Sve u svemu,u normalnoj voznji,uz malo paznje potrosnja je podnosljiva za ovakav auto IMHO
 
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

gori hala :D,da trosi 60 litara vrijedi svakog čejfa,sretno s autom i da spališ mnogo guma :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top