Nissan 350Z Fairlady-nove felge str.15

Nissan 350Z Fairlady-nove felge str.15

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kao sto rekoh u nekoj prethodnoj temi,kupih Nissana 350Z.Auto je 2005 godina,presao 33.000 milja (53.000 km) i u dobrom je stanju.Sto se tuninga tice,ima kompletan body kit,felge i gume 245/35 R20,zamijenjen izduv sa nekim otvorenijim auspufom,ojacana lamela stage 3.Prethodni vlasnik tvrdi da je auto cipovano,te da ima oko 330 ks.Nisam imo jos priliku da provjerim na valjcima,ali bice uskoro aBd.I nisam vozio nnikad stock Z,tako da nemam predstavu.U svakom slucaju auto ekstra ide,zvuk ubija,ja zadovoljan.Ima solidno ozvucenje,JVC dvd player i zadovoljavajuca 4 serijska zvucnika+2 tweetera.Od mana,naveo bih svakako nedostatak ESP-a,koji na mokroj podlozi svakako zna dobro doci.Auto je tvrdo i nemoze se bas reci da je komfortno,presao sam 900 km sa njim juce,ledja su me zabolila :) al neznam da li to mogu ubrajat u nedostatke,jer to ipak nije S-klasa.U sustini ima sve ono sto sam ja trazio,snagu,obrtni momenat,zadnji pogon i dobar sound. Evo malo slicica,brzinski sam sliko sa telefonom,potrebno mu je jedno dobro generalno pranje,pa ce biti "egzoticnijih" slika :)


foto076r.jpg

foto086d.jpg

foto087.jpg

foto099p.jpg

fsdfm.jpg

dasgy.jpg

foto100o.jpg

foto101k.jpg

foto102a.jpg

foto093n.jpg

foto096p.jpg

foto095.jpg
 

sUx

Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

evo i ovde da cestitam kume, nek bude sa srecom puno predjenih sigurnih kilometara ;)
 
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

alal ti vera! :icon_eek:
da te slusa i da se navozas u njemu,sretno ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top