Nissan 350Z Fairlady-nove felge str.15

Nissan 350Z Fairlady-nove felge str.15

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Nissan 350Z Fairlady

TROUBLE_MAKER je napisao(la):
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Vidio sam auto u petak u gradu...stvarno je pojava!Zvuk razvaljuje...a i tebe znam...imao si mercedesa kabriolet!?
Ako se ne varam,rodom iz Sladne?
Jest druze,taj sam,jel se poznajemo?

Ma iz vidjenja...a cura mi je rodom odozgo...ima brata Mirnesa-Mishe!:cool:
[/quote]
Amra :) vidio sam je u petak il subotu sheta sa nekim momkom,a to si pretpostavljam ti :)
 
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

BlackPrince86 je napisao(la):
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Vidio sam auto u petak u gradu...stvarno je pojava!Zvuk razvaljuje...a i tebe znam...imao si mercedesa kabriolet!?
Ako se ne varam,rodom iz Sladne?
Jest druze,taj sam,jel se poznajemo?

Ma iz vidjenja...a cura mi je rodom odozgo...ima brata Mirnesa-Mishe!:cool:
Amra :) vidio sam je u petak il subotu sheta sa nekim momkom,a to si pretpostavljam ti :)

[/quote]

Ako nije on biće sranja :lol::lol:
 
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

jel ovo kino bilo u zenici? :D
vidio sam,imam negdje i poneku sliku,mislim
uiglavnom,sta reci nego vrh!
 
RE: Nissan 350Z Fairlady

dellas je napisao(la):
Cabrio je dvosed, a ovaj nije jel tako?
I Coupe je dvosjed,al ne smeta mi,lozim se na dvosjede,opasno :) mada u nekim situacijama i nije praktican,npr.kad se mazis se djevojkom :icon_smile:
 
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

BlackPrince86 je napisao(la):
Drug doslo je do promjene plana,u petak sam ga pokupio.A mislim da smo se mimoisli taj dan u Modrici,oko 13-14,je li moguce?

ma prijatelji zezam se ba, nema veze... nadam se da ćeš opet nekad navraćati pa će biti kafica...

jbg, nešto se nesjećam da sam te sreo, zaista čudno, ali ako uzmemo u obzir da sam išao sa ispita, noć prije samo 2h spavao.. i tako na ispitu bio "iznenađen"... reći ću da je ipak moguće da smo se sreli a da se nesjećam...

ako si vidio 666 i A8icu crnu onda sam sigurno bio ja :D

sve bla bla..


nek on tebe dobro služi, i da si ti zadovoljan snjim...:D
 
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

Odlican auto,sta reci, pravi sportaš.
A nikad se necu moci nacuditi ovim likovima sto se obraduju kad vide da je neko kupio udarano i ne znam kakvo auto, a da ga neko njima pokloni,srce bi ih udarilo od srece.
Samo vozi drug i pamet u glavu, jedinu zamjerku ako smijem reci,da je meni malo ljepsi sa klasicnim branicima.

;);)
 
RE: Nissan 350Z Fairlady

Salle je napisao(la):
BlackPrince86 je napisao(la):
Drug doslo je do promjene plana,u petak sam ga pokupio.A mislim da smo se mimoisli taj dan u Modrici,oko 13-14,je li moguce?

ma prijatelji zezam se ba, nema veze... nadam se da ćeš opet nekad navraćati pa će biti kafica...

jbg, nešto se nesjećam da sam te sreo, zaista čudno, ali ako uzmemo u obzir da sam išao sa ispita, noć prije samo 2h spavao.. i tako na ispitu bio "iznenađen"... reći ću da je ipak moguće da smo se sreli a da se nesjećam...

ako si vidio 666 i A8icu crnu onda sam sigurno bio ja :D

sve bla bla..


nek on tebe dobro služi, i da si ti zadovoljan snjim...:D
Ne ne,bio sam sa drugim autom,,kad sam iso dole,kontas.Valjda si bio ti,nema iza svakog coska osmice audia :) jos taj 666 sejtanski broj :)
 
RE: Nissan 350Z Fairlady

Ne valja, trosi to brate puno :p haha

Dobar autic, ljetos ga je neko vozao po Gradačcu, zvuk jao jao :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top