Nissan 350Z Fairlady-nove felge str.15

Nissan 350Z Fairlady-nove felge str.15

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
erol_brcak je napisao(la):
Loze, loze. Vozim se ja iza Ervina u jednoj ulicici kad dvije cure komentarisu "ozeni meeee" :lol: sjecas se? :D

Hahaha sjecam se,pjevaljke neke haman Erole :D
Kad sam vec tu,da napomenem da mi je prijatelj kupio istog Nissana sa Vortech superchargerom,probo sam ga,i mogu vam rec da sam se sjebo postenski :D
Auto ide kao nevrijeme,ima takodjer kovane klipove i klipnjace,te mu je tlak kompresora na maksimumu i proizvodi 420whp.Auto provjereno bolje ide od R8 V10.Tako sam prijatno osto iznenadjen da sam definitivno rijesio da na proljece i ja nesto uradim.Zasad je ideja sa mojim mehanicarom da se ide na Turbonetics single turbo kit,koji ce prozivodit cirka 380-400whp na stock motoru i na malom pritisku u turbini.Naravno prije takvog poduhvata obavezno moramo poradit na kocionom sistemu,znaci bolja klijesta i veci diskovi.Ako je neko imo posla sa turboneticsom,svaki savjet je dobrodosao.
 
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Loze, loze. Vozim se ja iza Ervina u jednoj ulicici kad dvije cure komentarisu "ozeni meeee" :lol: sjecas se? :D

Hahaha sjecam se,pjevaljke neke haman Erole :D
Kad sam vec tu,da napomenem da mi je prijatelj kupio istog Nissana sa Vortech superchargerom,probo sam ga,i mogu vam rec da sam se sjebo postenski :D
Auto ide kao nevrijeme,ima takodjer kovane klipove i klipnjace,te mu je tlak kompresora na maksimumu i proizvodi 420whp.Auto provjereno bolje ide od R8 V10.Tako sam prijatno osto iznenadjen da sam definitivno rijesio da na proljece i ja nesto uradim.Zasad je ideja sa mojim mehanicarom da se ide na Turbonetics single turbo kit,koji ce prozivodit cirka 380-400whp na stock motoru i na malom pritisku u turbini.Naravno prije takvog poduhvata obavezno moramo poradit na kocionom sistemu,znaci bolja klijesta i veci diskovi.Ako je neko imo posla sa turboneticsom,svaki savjet je dobrodosao.

To bi moralo biti točno je R8 V10 520hp( Ima na kotačima oko 390hp, zatvorena mašina).
 
Bax znao sam da ces se ti prvi javit :D vjerovatno je taj u pitanju.Nisam licno provjerio,ali jest nas mehanicar kod koga se sada nalazi taj Nissan (manji kvar).
Da odem malo u off,taj mehanicar je lud za zestokim masinama,ustvari dva brata su u pitanju.Morat cu nekad poslikat sta sve ima u garazi.
-Fiat 126 sa Hayabusa motorom (njegovo djelo,pobjedio je i neki sampionat Italije sa njim,ne znam kako se zove kategorija);
-Delta Integrale od 400ks samo za pistu;
-M3 E30 Johnny Cecotto edition;
-Maserati Biturbo (hoce da ga prepravi za drifta).
Lud covjek,neki dan ugradio momku eaton kompressor u Megana :icon_smile:
 
Član
Extraa vozilica :) Lako bih se navikao na ovakvog jednog sve pohvale oduvijek mi je zelja bila Nissan 350Z.... Ako ikad dodjes u tz zovi da ga vidim ocima i da se provozam da mogu rahat umrijeti :) xD svaka cast jos jednom

ADMINI : jbg Morao sam komentarisati znam da dizem temu koja je stara :) xD
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top