Nissan 350Z Fairlady-nove felge str.15

Nissan 350Z Fairlady-nove felge str.15

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

što se mene tiče, ali iskreno... nebih ništa dirao na tom autu... i kad bi baš morao onda bi odradio folije iz vana, npr matt crna ili crvena, ili neka kombinacija zuto-crno, narandzasto-crno ili tako... kako god hoćeš...

de bolan snimi neki video, tipa zvuka, auto ima prelijep zvuk, meni jedan od najljepših koje sam općenito čuo....
 
RE: Nissan 350Z Fairlady

Salle je napisao(la):
što se mene tiče, ali iskreno... nebih ništa dirao na tom autu... i kad bi baš morao onda bi odradio folije iz vana, npr matt crna ili crvena, ili neka kombinacija zuto-crno, narandzasto-crno ili tako... kako god hoćeš...

de bolan snimi neki video, tipa zvuka, auto ima prelijep zvuk, meni jedan od najljepših koje sam općenito čuo....

:icon_smile: Snimit cu preko vikenda,obecavam,sad sam na terenu,jbg mora se malo i radit :) malo zaturirat,par launch-a,burnouta,bilo bi red snimit,jelda? :lol:
 

LSD

Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

auhhhh...u subuotu sam isao iza tebe kroz Lukavac
auto ti gori
 

LSD

Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

hehehe....os reci da imas moj nikc pod "guzicom"
heehe...nije mi jasno kako si se uspio popeti na onaj trotoar....ja s kecom kacim svaki puta kad se penjem ondje.
 
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

BlackPrince86 je napisao(la):
Snimit cu preko vikenda,obecavam,sad sam na terenu,jbg mora se malo i radit :) malo zaturirat,par launch-a,burnouta,bilo bi red snimit,jelda? :lol:

Pazi, obećao si, nemoj da slažeš.:123:
 
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

preheben auto..moj dream car....bice kad tad (makar i kad did budem)...uglavnom....neko moje misljenje..ako si u mogucnosti...samo originalni branici+prehebene felge..nije ovaj 2 fast look za njega:)

jos jednom..prejako auto imas..sve pohvale..poz
 
RE: Nissan 350Z Fairlady

Start je napisao(la):
preheben auto..moj dream car....bice kad tad (makar i kad did budem)...uglavnom....neko moje misljenje..ako si u mogucnosti...samo originalni branici+prehebene felge..nije ovaj 2 fast look za njega:)

jos jednom..prejako auto imas..sve pohvale..poz

Stvar ukusa stari :) ipak hvala na savjetu.Mogu te uvjerit,iz licnog iskustva i iskustva drugih ljudi,auto nije uopste fotogenicno :icon_smile:
 
Član
RE: Nissan 350Z Fairlady

Men ije uvijek zanimljivije vidjet tunirano auto nego fabricko :cool: tako da zaboravi na to vracanje u fabricko stanje ;)

Vidio u petak ga u gradu zvuk je perverzija :icon_eek: nisam ni zano da si odavde + ona zadnja tablica cudna nisam ni ksonto da su nase table na autu :lol:

A slozit cemo i mjuzu neku mocnu :cool:
 
RE: Nissan 350Z Fairlady

adi187 je napisao(la):
Men ije uvijek zanimljivije vidjet tunirano auto nego fabricko :cool: tako da zaboravi na to vracanje u fabricko stanje ;)

Vidio u petak ga u gradu zvuk je perverzija :icon_eek: nisam ni zano da si odavde + ona zadnja tablica cudna nisam ni ksonto da su nase table na autu :lol:

A slozit cemo i mjuzu neku mocnu :cool:

Nije to nasa tabla to je BiH-Boston i Houston :lol: ma naso sam ja rjesenje drug.Ovaj zadnji branik malo udara u oci jer mu rubovi izgledaju kao haljina,al ici ce definitivno distancjeri (jel se tako kaze?) i to ce rijesit taj problem.Po 20mm po tocku i to je to.Prenji branik ponovo ofarbat je boja nije 100% pogodjena,par sitnica jos prepravit,ofarabat,eventualno neki veci spojler stavit i to je to.Ko me se ne svidja i kome je to antituning,sta cu mu ja :) auto sam uzeo sebi i radim po svom cejfu,a tesko da bilo kakav 350Z moze lose izgledat (naravno ja tako pricam jer sam zaljubljen u njega jos od 2003 kada se poceo proizvodit).Toliko za sad.A muziku jaro valja dobru slozit,valja nadjacat zvuk iz auspuha,a to nece bit lako :lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top