Nema raja para !!!!

Nema raja para !!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Situacija jeste teska, ali raja nece da radi...To me najvise ljuti...Zaposlio sam xxx momaka ili im ponudio honorarni posao da rade...Sta bude na kraju? Rade malo pa se uzbezobraze :icon_mad: Nece da rade, kasne, prave greske itd...Treba se uozbiljiti malo....Ova drzava ima previse parazita...
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Situacija jeste teska, ali raja nece da radi...To me najvise ljuti...Zaposlio sam xxx momaka ili im ponudio honorarni posao da rade...Sta bude na kraju? Rade malo pa se uzbezobraze :icon_mad: Nece da rade, kasne, prave greske itd...Treba se uozbiljiti malo....Ova drzava ima previse parazita...

Koliko sam se puta oprzio , preporucim nekog znam da para nema a on izvoljeva kasnije te ovo te ono ma goni se lezi kuci pa tati izvoljevaj.......... nikad vise!!!!!!
 
Član
Teško je vrijeme a posla malo. Nije baš danas da se ne radi, meni se čini da se danas radi više nego prije. Prije bilo dosta fabrika i imao svako posao i ko je sposoban i nesposoban a sve državno pa si mogao kako hoćeš. Danas se stvarno crnči i mnogi ljudi za male pare rade skoro čitavu sedmicu i po 12 sati na dan i 7 dana u sedmici i opet nemaju puno tako samo da se živi. Kad neko kaže da je u Njemačkoj kriza i Zapadnoj Evropi nek slobodno dođe kod nas ako misli da im je tamo loše. Tamo fizikaneri imaju 10eura satnicu i više, ko radi puno taj i ima nebitno koji posao. Svi koji su došli sad ovamo malo na odmor kukaju a voze kola bolja nego mi dosta.
Ja i pored ovog posla na forumu:D možete misliti moram imati još jedan, jer od tema i postova se ne živi:D
Mislim da su ljudi ovdje vrijedni samo nema puno ovdje para i što ima pojedinci vrte.
 
Ima i toga naravno...Dijaspora uvijek kuka da ne bi netko pitao za pomoc ili eventualno neki posao...Jos malo pa ce biti:" Tesko eto mozete li vi nama odavdje kako pomoci":icon_mad: Jesmo vrijedna nacija ali imamo totalno pogresno rukovodstvo...Mladi su dosta pasivni sto je isto tako goruci problem...
 
Član
To jeste ali mladi ljudi i ne mogu dobiti priliku od ovih starih guzonja koji su se ukopitili i sve oplljačkali a stolice ne daju po život
 
I to stoji ali sad da pokrenes bilo kakvu akciju ili slicno vjeruj da bi odziv bio mali jer bi vecina rekla: "Ma sto bih ja isao neka se bore budale sto da ja dobijem po ledjima kad mogu dobiti servirano"...
 
Član
duleprof je napisao(la):
To jeste ali mladi ljudi i ne mogu dobiti priliku od ovih starih guzonja koji su se ukopitili i sve oplljačkali a stolice ne daju po život

tu si 100% upravu... i nije to samo zbog strarih guzonja, nego je u bruku firmi pola radnika u rodbinskoj vezi, a ona druga polovina obavlja pos'o za njih...
 
Član
prodajem svašta pa se sa svakamim narodom susrećem,najgori su mi oni
iz vana što dođu prvo te pita pošta je nešta i kad mu kažeš on ti kaže "imam ja to u njemačkoj bolje neg tvoje" ,što mrzim take kretene doću vamo samo da zahebavaju narod :icon_mad:
 
Član
Danas lik prodje sa labudicom vozi dva porschea nova valjda za Brcko ih odveze crni i bordo ..ima neko para :cool:
 
Član
nodiash je napisao(la):
Default je napisao(la):
pa sta treba moj stari u svoju firmu da primi tebe umjesto mene? hehe

pa normalno brate:lol::D

sve je to ok, ako taj neko koga se primi zna radit taj pos'o. al kod nas je najbitnije ugurat nekog svog bez obzira dal on znao ili ne znao radit, i nebitno sto ce zbog takvih propasti firma za 2 god... :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top