Nema raja para !!!!

Nema raja para !!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
jest se ovo oteglo : PARA NEMA , MORE BIT BIDNE A MORE BIT NEBIDNE , jos nam samo cenga fali
 
Član
Jos malo pa cemo i u prodavnici pitat mozel ovaj hljeb koji fening nize, kupicu dva i ostavicu vam stari :lol::lol::lol:
 
Član
menjic je napisao(la):
Jos malo pa cemo i u prodavnici pitat mozel ovaj hljeb koji fening nize, kupicu dva i ostavicu vam stari :lol::lol::lol:


ne vec odes kod komsije koji ima para i pitaj da ti posudi kruh da ne rezes svoj hahaha
 
Član
Bice para kada nam drzava bude normalnija ma nek imaju oni u vladi para a narod ne mora da ima ha ja jest ce mo mi slamu
 
Super Moderator
Ma osjeti se ova kriza kako god pogledas
vec je neko reko mozete pricat sta hocete al kriza se osjeti
ja jos idem u skolu tako da nemam platu i to al nije mi mrsko radit (pogotovo kod sebe kuci haha)
tata ima firmu... ustvari ne jednu vec vise i ja mu pomazem koliko mogu
sta sam slepera istovario utovario rucno uhhh, a eto onaj kaze nece rigips da nosi a ja prosle godine jedno 5 kamiona rigipsa istovario u dan.dva, sto na vlasicu sto u travniku
kriza se osjeti sigurno nema sta
ja mozda imam auta dobirh vako nako sto ste vidili na forumu al bogme nesto sa parama i nisam da se moze rec uhhh bogat ima love ne moze mu u dzep stat kao sto mnogi misle al ustvari nije tako
mi imamo puno u nekretninama i za te nekretnine dobijamo raznih auta i tako to pa sad kako auto prodamo to nam je zarada... ima jos sitnih poslova al nije sad bitno uglavnom hocu rec da se kriza osjeti pomalo pa kako god ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top