Nema raja para !!!!

Nema raja para !!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Melek je napisao(la):
Bice para kada nam drzava bude normalnija ma nek imaju oni u vladi para a narod ne mora da ima ha ja jest ce mo mi slamu

Nemojte misliti da branim drzavu, posto nije tako...
Cinjenica je da je neuredjena i da u njoj dobro zive samo krimosi i vlast, a mi obicni smrtnici smo prepusteni sami sebi...
Ali ipak ljudi nismo mi jedina zemlja koja je u krizi ovi na zapadu su je poceli osjecati prije nas...
Znaci nije sve ni do vlasti...
Cijela EU se trese od krize, pa kako njima tako i nama pa sta bude, nista mi tu ne mozemo...
 
Super Moderator
hudler je napisao(la):
Melek je napisao(la):
Bice para kada nam drzava bude normalnija ma nek imaju oni u vladi para a narod ne mora da ima ha ja jest ce mo mi slamu

Nemojte misliti da branim drzavu, posto nije tako...
Cinjenica je da je neuredjena i da u njoj dobro zive samo krimosi i vlast, a mi obicni smrtnici smo prepusteni sami sebi...
Ali ipak ljudi nismo mi jedina zemlja koja je u krizi ovi na zapadu su je poceli osjecati prije nas...
Znaci nije sve ni do vlasti...
Cijela EU se trese od krize, pa kako njima tako i nama pa sta bude, nista mi tu ne mozemo...

slazem se sa tobom kroz citavu ovu temu ;)
 
Član
@ MTR: da ozbiljan sam,mogu ti potvrditi članovi foruma koji me znaju.


duleprof je napisao(la):
The_Dag je napisao(la):
Dobro,sto vecina raje kaze ko hoće da radi on i ima.I ja "nista" ne radim a imam hvala Bogu.Narod uvijek umire,pa valja hatme i Ja-sine učit,djeca se rađaju pa treba imena davat,izlijevaju se temelji na kući,hodža uči dovu,useli se u kuću hodza opet uci dovu.Kad treba nekome zaštita od lopova za kuću,auto ili sl. napravim hamajliju i tu legne koja para,mada je to manje jer u mjesec dana mogu samo 2 zaštitne hamajlije napraviti.I et,devera se...:icon_biggrin:
WTF:icon_question:

Zar ti kao duhovni vodja -svestenik tj. hodza ne bi trebao mariti za novac vec kako pomoci narodu a to ako bude bude kao neka nagrada.


Kao sto je vec neko rekao cjenovnika nema.A pare se primaju koliko ko moze od halala.A druze sto sam spomenuo ove hamajlije sto se mogu napraviti dvije u mjesec dana ,teško da ću je nekome džabe napraviti.Ja moram kapati oci za jednu najmanje 9 sati a naravno da je necu svakome isto naplatiti.Dodje mi neko sa golfom kecom ubacio bolji cd player i hoce zastitu fakat da mu je necu naplatiti kao nekom sto mi dodje sa nekim bmw-om peticom ili bjesnim autom .Dok sam od šejha dobio tu hamajliju morao sam lizat noge u tekiji i dzamijama 6 godina i procitat malu biblioteku knjiga.Ali eto isplatilo se.
 
Član
Ajd Dag reci mi sta stavljas u te hamajlije, mislim ako se smije znati, posto me to uvijek zanimalo. Znam da se ne smije otvarati, i uzimati necija izgubljena, ostalo nula poena :D
 
Član
Smije se otvarati hamajlija,samo sto je kod nas narod to protumacio pogresno,sihr nesmije svako dirati da nebi na njega djelovao.A u hamajliju za zastitu imovine se stavlja vefk Allahovog imena El-Hafiz ( Čuvar) ispisan ružinom vodom,nekoliko ajeta da sad nebih nabrajao i ja to još zabiberim pečatom Sulejmana a.s. ispisan miskom.Moras potrefiti u 5 minuta kada se mjenjaju saturn i venera da zaključiš hamajliju i da je nakadiš crvenim buhurom.Smotaš je u trokut,uzmeš sedam komadića selotepa obmotas je i špic hamajlije okreneš prema haubi i to je to.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top