Nema raja para !!!!

Nema raja para !!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Vecina ovih "mangupa" sto vozikaju malo bolja auta i kao neke su face kupuju ta ista auta na KREDIT a nemaju ni za kafu da plate. Vjerujte mi kad znam lika koji je dobio na poklon pola novog a trazio od mene da mu posudim 0.5 km za igraonice a ja sam tad bio bez posla. Kao lafo ostalo mu pola marke u autu ma daaaaaaj i takvih koliko hocete.Znam momka koji kopa kanale preko dana da uvece naspe to sto je zaradio u GTI-a pa onda pocne divljati i manitati po gradu a sutra radi za kaznu zbog prebrze voznje , noc u kosulji a jutro u kanalu ............
Cast izuzetcima......

To je po meni ko ima ima na KREDU ali je to po meni sve na SUPLJU sad dokle ce vidjecemo ..........
 
ma kad pogledas ostale zemlje,sirotinja smo ziva...da nema kredita,nista ne bi imali :icon_sad:
haver mi otisao u Kanadu,pravi pizze,satnica mu 20 dolara :icon_eek:
dodje ti da se ranis :icon_sad:
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
ma kad pogledas ostale zemlje,sirotinja smo ziva...da nema kredita,nista ne bi imali :icon_sad:
haver mi otisao u Kanadu,pravi pizze,satnica mu 20 dolara :icon_eek:
dodje ti da se ranis :icon_sad:

potpis
 

MTR

Član
nisu pretpostavke , vec znam dosta ljudi koji imaju zivljaka lovu a ne smiju je prikazati , nisu pretpostavke vec cinjenice , neki dan sam prodao auto za 40 milja i ponjeo lovu u banku da polozim , kazu ljudi, sjednite malo da pozovemo sefa , dodje sef podje sa pitanjima , pokazem racun - OK , zovi tog sto je kupio , dodje covjek i idemo , odakle ti , preko cega , kad , s kim . Svaka banka ima instrukcije da prilikom polaganja u kesu vise od 30 milja zovu SIPU , a ti bujrum provjeri ako mislis da bombam .
 
Član
panajotis je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
ma kad pogledas ostale zemlje,sirotinja smo ziva...da nema kredita,nista ne bi imali :icon_sad:
haver mi otisao u Kanadu,pravi pizze,satnica mu 20 dolara :icon_eek:
dodje ti da se ranis :icon_sad:

potpis

ovo je samo dobro da radis u Kanadi a da trošiš u BiH
poso se može uvijek naći , nije kriza tolika koliko je navikana samo sto sad ima bezobrazluka pa proklete gazde iskorištavaju , u zadnje vrijeme nemam morala nizačim :icon_mad:
 
Član
Ne znam za tu teoriju zavjere ali znam dosta ljudi koji imaju po par kredita pa kad zapne dižu veće da pokriju manje...Imaju oni što su se za rata obezbjedili,vlast i oni so se vuku uz vlast i krimosi(a da nisu vlast) ko se još mogao obogatiti sa firmom prije deset godina a i sad a da je legalno radio...Po kojoj logici ovoriš neku zvezbe prodaju u zemlji gdje je 90% stanovnistva siromasno i naglo se obogatis mo´š mislit sigurno si radio legalno...
 
Član
he jbg ne znam onda u kakoj ste banci al u dvije banke u kojima ja imam/imo racune i jos par ljudi koje znam u jos par banaka nemaju te nikakve sektore...polago sam i polagali su i duplo vece sume novca i sve sto su rekli je dobar dan izvolite sjesti;)

I da, provjereno vec i nisam nikad ni vidio ni cuo tako nesto...
 
Član
ma najbolje nest dilati ... placeno veliko ..:lol::lol::lol:


............................................................................................................

bolan raja ... ja prvi evo necu da konobarisem probao brate , zacugali se ljudi i jebu mater razbijaju .. tako to da otpisi...
onda radit cu sve al nek mi bude fer placeno ....jebiga necu raditi 2 mjeseca a da neprimim nijednu platu ...

meni kolega iz bosne u belgiju otisao raditi kao varioc ... osam sati za 7 eura ... satnica mu 7 eura ...

danas 56 eura u dzep strpa ... pa jeboga to je milina ...

a ne ko ovdje u mene se starci satrase za jebenih 10 maraka dnevnice
 
Član
E to ti je to:icon_sad:
Ljudi rade za 10km dnevnice,a sta mos kupiti za to:gdje dorucak,rucak,vecera,obuci se,racuni,daj vamo daj tamo i kako covjek da prezivi:icon_cry:pravo za plakati
 
Član
sta je scaneru nece da nose rigips? :D:D

ko hoce da radi ima posla....:cool:
ali kad cujem da mi neko kaze da je upisao pravo, ekonomiju ili kriminalistiku, ja bih ga ubio odmah...
samo u kantonu SA, 1200 nezaposlenih ekonomista;1000 pravnika i.t.d

njemacka vec 7 godina ima otvoren konkurs za elektroinžinjere
uslov je samo poznavanje njemackog


i jos mi nije jasno...zasto zavrsavaju fakultete ako poslije rade kao konobari, zidari...to je mogao raditi bez fakulteta
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
sinisa je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
radis u kojoj firmi ? ALPHA THERM?

nisam u alfa therm nego u tehnozastita a alfa therm je uzasno mala placa po 2.5-3 km a u nas je 5 pocetna al mora se radit
hm poznata mi je ta firma nedje sam vas ukacio na bausteli samo se nemogu sjetiti na kojoj

ma radimo ti sve vece objekte trzne centre zgrade hotele i tako to pa mozda tu
 
Član
Najjaci su ovi privatnici koji kao legalno plate uplacuju radinicima na racun a onda im isti ti radnici uz prijetnju otkazom vracaju pola tog isnosa sa banke a od druge polovine 50 % moraju potrositi u radnji istog gazde !!!!!!!:icon_confused:
I takvih koliko vam drago......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top