MB 190 E-tuned

MB 190 E-tuned

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo jučer su mi priopčili da moram prednje amortizere mijenjat.... svaki 570 kn.... zapravo mi je desni samo stradao u nesreći, ali veli mi stari da promijenim oba..

jedno pitanjce ... koliko bi koštale distance od 10 mm u BiH?
 
Član
oko 10KM komad u ljubuskom kod tokara meni radio za kocku
a fin ce da bude e-merc :) iako ih nevolim moze se fino auto sklopiti
a to sta vidim da ste spominjali cigose u njihov ''evolution'' samo ima rep od njega i plasticna prosirenja koja su popnitnama uhvacena i crknut 2.3 motor unutra kakav evolution
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
oko 10KM komad u ljubuskom kod tokara meni radio za kocku
a fin ce da bude e-merc :) iako ih nevolim moze se fino auto sklopiti
a to sta vidim da ste spominjali cigose u njihov ''evolution'' samo ima rep od njega i plasticna prosirenja koja su popnitnama uhvacena i crknut 2.3 motor unutra kakav evolution

nemoj zezati da su tak jeftini jesi ti dobro napisao 10km ili je to 100km?:icon_confused:
 
Član
badboy je napisao(la):
haj stavi pa da uporedimo auta haha...

kod mene je grill od avangarda

ja sam naručila grill od avangarda, a sada je ovaj classic...:icon_biggrin:
moram vidjeti šta je s njim zašto ne dolazi.... slike stavim čim ga mognem poslikati sprijeda jer radi se još....
 
Član
edt:

što mislite o voim svetlima za merca, mada su meni samo clear glass bolja.
http://global.ebay.com/Mercedes_Benz_190E_W201_82-93_Black_HeadlightsCorners/250355226297/item
 
Član
Ovi farovi samo uz bad look idu dobro, vidio ovake farove ljetos na jednom ljubicastom, samo su bili chrom verzija i ispadne ko kamionski...vjeruj...blagi BL slazi i sila da bude ;)
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
oko 10KM komad u ljubuskom kod tokara meni radio za kocku
a fin ce da bude e-merc :) iako ih nevolim moze se fino auto sklopiti
a to sta vidim da ste spominjali cigose u njihov ''evolution'' samo ima rep od njega i plasticna prosirenja koja su popnitnama uhvacena i crknut 2.3 motor unutra kakav evolution

Nisi u pravu scaneru to je stvarno nekada bio Evolution. Ja sam ga vozio prije 10 godina, tada je bio NOV. Imao je motor 2.3 16V i 170 ks. Imao je po dva Recaro sica i naprijed i nazad i šperu diferencijala. I išao je 210 kmh Bunom. Kasnije je završio kod pogrešnih ljudi koji su ga uništili, da bi kasnije završio kod Cigosa koji su mu napravili drveno zadnje krilo :icon_cry:

Jako mi je žao tog auta :icon_sad:
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
oko 10KM komad u ljubuskom kod tokara meni radio za kocku
a fin ce da bude e-merc :) iako ih nevolim moze se fino auto sklopiti
a to sta vidim da ste spominjali cigose u njihov ''evolution'' samo ima rep od njega i plasticna prosirenja koja su popnitnama uhvacena i crknut 2.3 motor unutra kakav evolution

Nisi u pravu scaneru to je stvarno nekada bio Evolution. Ja sam ga vozio prije 10 godina, tada je bio NOV. Imao je motor 2.3 16V i 170 ks. Imao je po dva Recaro sica i naprijed i nazad i šperu diferencijala. I išao je 210 kmh Bunom. Kasnije je završio kod pogrešnih ljudi koji su ga uništili, da bi kasnije završio kod Cigosa koji su mu napravili drveno zadnje krilo :icon_cry:

Jako mi je žao tog auta :icon_sad:

ako je bio evolution onda je to nevjerojatna šteta što auto završi kod takvih ljudi.... jer to je jaaaako rijedak auto....:icon_cry:

a ovo za svjetla i obrve.... obrve imam i ja, a sjetla vjerojatno kad bude bilo namo više para jer dođu 150 dolara što je oko 850 kn...
 
Član
fino napreduje mecka
meni su ove mecke,pored 124-ke,medju najljepsim,imaju "ono nesto"...extra auta
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top