MB 190 E-tuned

MB 190 E-tuned

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pokusaj od Octavie 2 uzeti, mislim da bi se dale upasovati...same papucice su iste velicine, i sto je najbitnije ima dugu pedalu gasa ko merc....hadj bas pronjuskaj...mozda uspije...
 
Član
pogledajte kakve su opruge bile na mercu, ovaj lik što ga je prije vozio nije bio baš sav svoj izgleda. što je najbolja stvar po nagibu auta nikad se nebi reklo da je ovo čudo na njemu.


zna li tko mogu li se polovne h&r opruge za merca 190-ku kupit, ako ne koliko su nove, ima li uopće razlike u cijeni u HR I BiH, jer planiram dolaziti ovih dana u Livno ( bila i u subotu), reko možda tamo ima.. po livnu sam vidjela podosta 190-ki, ima i par lijepih primjeraka.
---------------------------------------------------------------------
e evo imali update u radovima...

ispravljanje i brušenje blatobrana


brušenje i varenje nosača prednjeg branika


krpanje i brušenje maske


drugi dio maske.... (maska se sastoji iz dva dijela) on je koma od njega ništa nema...



.us/thpix.php]
thpix.gif
[/URL]

puno posla zato nemam kad slikati non-stop.... :D :geek:



na red došao i rep (spojler)



eto sad samo fino moram otići boje kupiti i sve fino pofarbati, slike će biti na vrijeme.
 
Član
Fino drugarice, bit ce tip top...opruge pitaj u a3mu a vecinom H&R se vrti oko 450-500...ali ono, moguca su odstupanja...
 
Član
Mali update.


evo malo sam pofarbala nosač maske (temeljna pa spray - neću fabru trošiti na njega-farba skupa) :roll:

pa sam i vrata sredila, e da hoće sve biti lako kao jih srediti.


i trenutno jedan od većih problema mi je ovaj branik koju smo sinoć ja i buraz skrpali, prvo smo morali zguliti sav lak pa je onda pokrpati, što topljenom plastikom, što limićima i pop-nitnama.. Ovaj dio gdje je najviše pukla ni ne vidi se ispod uske lajsne koja je sastavni dio branika tako da dok nova ne iskrsne morati ću se sramotiti s ovom. :oops: :oops:



eto malo po malo pa ćemo ga ako sve bude kako treba složiti do kraja mjeseca.:icon_smile:
 
Član
evo malo rezultata od cjelodnevnog rintanja po minusima.. od jučer....
prevezla MB-a do garaže oko 10 ujutro i nisam izašla iz garaže do 6 navečer, a od posla sam napravila sljedeće:

1.) uz pomoć hidraulične dizalice i vlastite težine auta i koloture sam uspjela ispraviti onaj unutarnji blatobran i okvir od fara.
2.) izrezala nešto malo truleži (tu se napatila k'o... tupe škare za lim, a i lim neki jak :? ) i izbrusila do golog lima
3.)napravila zakrpe od pocinčanog lima, pa sam onda brata otišla zvati da mi to zavari sa CO2
4.)opet sve obrusila, pošpricala šptickitom, a zakrpe malo popunila običnim kitom da nema valova, kad se to osušilo onda sam prešpricala sve akrilnom, crnom bojom (u boji auta, off skroz), danas na to sve sa vanjske strane ide bitumen jer je prije bila neka tvornička zaštita, neka guma ili tako nešto pa da barem malo nadomjestim.. :D
5.)stavila stari grill da ne zaboravim kako izgleda :rotfl:
6.) probala stavljeti neke distance jer imam problema s "ajnšlagom" pa mi glupo izgledalo gume su i od sebe ogromne, a s distancama su mi izgledale............. :?
7.) prešla "rep" sa plastic primerom (onaj koji je bio na gepeku), tak isto i desni retrovizor. oboje se danas kad dodjem kućui farbaju...
eto... a evo i nešto slika.











i evo ova s grillom, to malo stavila grill iz bijesa....:lol:



... samo da mi je blatobran srediti... :icon_eek:
 
Član
vrijedna cura,dobre ti patike:lol::lol::lol:
sala,svaka cast na trudu,mecka svakim danom napreduje;)
 
Član
Rijetkost je viditi da se neka zena sama trudi oko svoga auta,svaka cast na tome i sretno u nastavku radova
 
Član
svaka cast na trudu, lijepo ces ti ovo auto srediti...
Znas sta radis....;)
Ljepota, cura i voli Mercedesa:))
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top