MB 190 E-tuned

MB 190 E-tuned

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Crni mercedes, 2.0 benzinac sa 130 KS, na njemu stavljeni novi bijeli žmigavci, nova Hella stakla na farove, H&R opruge, Alu 17" i od nedavno nove yokohama gume, MOMO pedale, volan i ručica mjenjača, K&N filter zraka, muzika Sony.... bla bla bla:icon_smile:
Još puno posla ima... mislim na sređivanju.

Slikice stižu uskoro... čim stignem... ubi se od posla (ali stvarno)...:icon_sad:
 
Administrator
posto je ovo garaza a vi vec komentariseta iako nema slika ja sve brisem dok slike ne legnu
 
Član
Ajde bas da vidim slikice i ako mozes kompletnu listu radova...Bog zna da sam u zivotu vidio samo 2-3 solidno sredjene 190-tke, pa me bas zanima kako ovo izgleda cudo :)
 
Član
evo mali update...


tek malkice posložena unutrašnjost...( sorry na okrenutoj slici:icon_redface:) biti će još par detalja...


evo novi farovi i žmigavci (baš su lijepo sjeli na auto, lali vi ćete to tek vidjeti za par dana ako vrijeme posluži:icon_biggrin:)

uskoro će doći i novi grill :icon_smile: i jedna plastikica što mi fali (kod zadnje maske, d. strana)
pozz.
 
Član
ma na farbanju je, ali kad već hoćete evo...






bez blatobrana..


evo bez grill-a


eto. drugo ćete vidjeti kad bude kraju...:icon_smile:
 
Član
Evo ti par mercedesa crnih, kako po meni oni trebaju izgledati a i mozda skupis koju finu ideju ;)


Mercedes-190e--263094.jpg


Mercedes-190e--263092.jpg


Mercedes-190e--263031.jpg


...ne trebam govoriti da je ovaj dole perfekt po svim mjerilima :cool:

Mercedes-190e--252536.jpg


Mercedes-190e--196162.jpg
 
Član
ma imam cijelu zavrzlamu oko boje jer joj neznam šifru,. Auto je prije pola godine nanovo prelakiran u mat-crnu boju, a ja sad moram samo neke dijelove koji su popravljani, pa mi to predstavlja popriličan problem jer nebi da mi je auto šaren...:icon_sad:

A za štopove znam da s njima nešto moram napraviti jer ovi su mi grozni, ali takvi su bili kad sam ga uzela.- Grill će doći novi kroz par dana, od AMG modela (evo II).
 
Član
Ako je to mat boja na slikama onda sam ja seljak...usto mat boju en mozes krpiti, mora se farbat cijela ploha nanovo da to lici na nesto...
 
Super Moderator
ma inace ne mozes krpit boju bez obzira sto nije mat... ako imas ogrebotinu na vratima il blatobranu onda se mora farbat komplet do onog dijela gdje se ''razdvaja'' taj dio to jest onaj dio gdje je refleksija drugacija... ustvari sta ja pricam kad ne znam objasnit a znate svi to :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top