MB 190 E-tuned

MB 190 E-tuned

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
update ...
izvarena cijela lijeva strana, premazana antikorozinom i još samo da stavim zaštitu...
evo slika zadnjeg kraja... slike prednjeg kraja postam sutra jer ću posijedit prije nego dočekam ovaj # pikčrs aplouder#.. :roll:

namjerno sam raskopala sve gdje je bilo hrđe i lijepo zamolila svog bracu da mi to izvari.... :D


 
mrsko mi je citat sve postove,to cu kad budem imao vremena,jer prvi put vidim ovog merca...
ali posto je djevojka u pitanju,taman i da je chuning svaka ti cast za sve uradjeno ;)
 
Član
merc je složen, poklonila sam ga bratu pa nek on radi s njim šta mu je volja, a ja sam sebi kupila jednu japanku, hehe
više u mojoj drugoj garaži...:icon_smile:
 
Član
hvala ti.. a da vidjeti ćeš kad stavim još slika, jer nije me bilo neko vrijeme pa sam malo u zaostatku sa update-ima
u ovoj temi.. sad sam više kod japanaca...
 
Početnik
jenny je napisao(la):
hvala ti.. a da vidjeti ćeš kad stavim još slika, jer nije me bilo neko vrijeme pa sam malo u zaostatku sa update-ima
u ovoj temi.. sad sam više kod japanaca...

hej drajveru!

jesi li zainteresovan za GETRAG menjač 5g. od 2.3 16V
kontra prva

slika-39283-2009-09-1253878866-velika.jpg

slika-39283-2009-09-1253840811-velika.jpg
 
Član
bas sam se neki dan pitao imal te ikako sta se radi..

vidim da napredujes ...samo tako nastavi ...

:cool::cool:
 
Član
@mercedes w126:
buraz sad sam pljunula lovu na novi auto, tako da sam sad tanka, iako ću u dogledno vrijeme trebati drugu getribu, treba mi 5. brzina k'o oko u glavi.
 
Početnik
jenny je napisao(la):
@mercedes w126:
buraz sad sam pljunula lovu na novi auto, tako da sam sad tanka, iako ću u dogledno vrijeme trebati drugu getribu, treba mi 5. brzina k'o oko u glavi.

eee sele ili šta si već
od ovog bolji naći nećeš. k'o stvoren za tebe;);):icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top