MB 190 E-tuned

MB 190 E-tuned

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dobro ti ide samo nastavi..lijepo je cuti da imamo osobe suprotnog spola..da se interesuju za nesto ovako..;)
 
Član
evo ako bog da zadnji update prije farbanja...
blatobran je skoro pa upasovan, samo ga treba zavrnut da malo legne i to je to....:icon_biggrin:
 
Član
mali update... stari grill je sada crn...
došao mi je novi avangarde grill, pa sam s ovim uzela slobodu "fantaziranja", ovaj crni možda zadržim, a možda prodam...







samo mislim da neću ovaj stavljati na auto.... možda ga prodam...
 
Član
pozdrav i svaka cast na trudu jer ce od ove mece da ispadne prava meckica samo naprijed
 
Član
evo napokon su došli grill i spojler!

malo sam eksperimentirala sa štopovima koje sam prefarbala srnim transparent spray-em pa onda lakom. lakom sam prešla i ove sitne plastične dijelove... evo slikica.. :D
novi grill


evo kako je stari grill izgledao!



spojler.. treba ga čistiti, špricom preći i farbati.


štop...nanovo..





sitna plastika... :smile:

znači plastika koja dođe između prednjih farova i maske, obrve i plastika koja se montira sispod stražnje maske
 
Član
Dobro se ti trudiš oko auta :cool:
Koliko puta si prešla sprejem preko štopki i čime si ih odmastila prije farbanja ?
 
Član
prešla sam tri-četiri puta, a prije farbanja sam probala benzinom sve skinuti pa nije baš išlo, sa razređivačom je išlo ali sam vidjela da jako plastiku oštečije, pa sam na kraju uzela vodobrusni P1000, kantu vode i obrusila, e i buraz mi je pomogao...:icon_smile:
 
Član
ma to sto se tice zatamnjivanja ili nabacivanja neke boje na stopke samo u lak za auto kanes malo boje koje hoces prebrusis stopke vodobrusnim p600 i nabacis onoliko ruku tog laka kolko mislis da je dovoljno a ovaj novi gril ti je extra
 
Član
e eto što bih ja kad me još uvijek u drugi spol svrstavaju...:icon_sad:

zna li itko kakvo pametno riješenje kako očistiti mrlju od motornog ulja sa sjedišta, probala sam vanish i omino bianco i faks..... što da radim?:icon_question:
 
Član
sad sam sve procitao i bas sam iznenadjen,naravno prijatno,sto se djevojka razumije u auta to je bas cool zamisli imas djevojku koja voli tuning hehehe to je bas cool svidja mi se mercedes fina mu je boja i otkud ti toliko strpljenja da te detalje tako radis?:lol: ja bih to odavno sve pobacao heheh sto se tice sjedista ja sam prao al kod rodjaka na auto perionici ima on nekakav sprej pa kad naprsce ono samo se pjena stvori i izbrisao i spalo je sad ne znam kako se to zove...svaka ti cast jos jednom i sretno u radovima
 
Član
pozdrav, probaj kiselom vodom ( mineralna ) nebi vjerovala kakve sve fleke skida, merc svaka čast, imam i ja jdnog :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top