MB 190 E-tuned

MB 190 E-tuned

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hoću hoću, evo sad mi i benzin jeftiniji, uh jedva čekam da mi se blatobran sredi pa da mogu ključ u bravu i brrrrm, brrm....:icon_smile::icon_smile:
 
Član
hvala, hvala kao što sam rekla trudim se to odraditi kako treba jer ipak to ću ja voziti.:icon_smile:
Evo prefarbala sam i novi retrovizor, naime na starom je pukla "špigla".



 
Član
evo došao mi filter zraka novi i još neki sitni dijelovi, a iz dosade sam uzela nek dijelove koji su pohrđali sam fino pobrusila i pofarbala u crno tak da mi sad ljepše izgledaju.... (hmm kao da će se ikome dati glrdati ispod, osim onome stričeku na tehničkom).:icon_surprised:



a evo malo da vidite kako je auto izgledao i kako će opet izgledati, :icon_smile:eek:vaj lik naslonjen na njega je bivši vlasnik.

 
RESPEKT za ovo sto si napravila;)

nadam se da cemo uskoro tvoje slike vidjeti kraj njega,a ne bivseg vlasnika:cool:

pozz.........
 
Član
već neko vrijeme nisam stavljala nikakav UPDATE...
prefarbala sam bad look obrve, pobrusila zadnji desni kraj, malo sam zagledala i vidjela da mi je na par mjesta počeo pucati lak što je jaaaako loše pa sam slijedila trag i ogulila dokle god je išlo, sve pobrusila i špric kitom sredila, pa se to osušilo, a farba će čekati dok temperature budu barem +10 jer je to minimalna temp. za farbanje. Za božić sam dobila jedan cakani privjesak MB naravno i to mi je bio najdraži poklon (od male seke), kao da me pitala što će mi kupit...
sad planiram plastike koje sam prije obrusila odnijeti u ljetnu kuhinju i tam ih špric kitom pošpricati i poslije pofarbati jer to su male površine i brzo se osuše..

evo jedne sličice.. (to nemam šta pametnije trenutno za radit pa eto...)



evo bad look obrvi.. prvo špric, onda farba....:icon_biggrin:





sljedeće na dnevnom redu su plastični nastavci pragova koji su: .. jedan savijen, jedan puknut :icon_mad:pa onda moram to popraviti.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top