MB 190 E-tuned

MB 190 E-tuned

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Svaka ti cast , samo naprijed , trebala si ti curo ici za lakirera samo nesta spricas...Ti kad sa momkom izadjes ono ruke sve od spreja , hahaha;)....Merc ce biti super samo lagano...
 
procita ja sve o ovom projektu, svaka cast djevojko
p.s imaju fele u bihacu od OKONJE amg provjericu cijenu pa cu javiti
 
Član
mazda-boy je napisao(la):
sad sam sve procitao i bas sam iznenadjen,naravno prijatno,sto se djevojka razumije u auta to je bas cool zamisli imas djevojku koja voli tuning hehehe to je bas cool svidja mi se mercedes fina mu je boja i otkud ti toliko strpljenja da te detalje tako radis?:lol: ja bih to odavno sve pobacao heheh sto se tice sjedista ja sam prao al kod rodjaka na auto perionici ima on nekakav sprej pa kad naprsce ono samo se pjena stvori i izbrisao i spalo je sad ne znam kako se to zove...svaka ti cast jos jednom i sretno u radovima

HEHE, strpljenje dolazi od trenutne nemogućnosti nekih većih radova....
a što se siceva tiče izgleda da ću i ja morati nositi u neku praonu jer nema koji vrag nisam probala...

kadija_1.6td je napisao(la):
procita ja sve o ovom projektu, svaka cast djevojko
p.s imaju fele u bihacu od OKONJE amg provjericu cijenu pa cu javiti

e ajd molim te provjeri pa javi, znaš li koliko cola?
 
Član
Bit ce ovo extra vozilica kad se uradi! Sretno u nastavku! ;)
I obavjestavaj na s i dalje detaljno o radovima kao i do sada! :cool:

I ja sam svog bio poceo nesto radit,al'eto prodah ga prije mjesec :icon_sad:
 
Član
kadija_1.6td je napisao(la):
uh jbt to je ogromno....

0g1 je napisao(la):
i kako napreduju radovi imali kakvi slika ?
svi veći radovi nažalost trenutno stagniraju iz razloga što vrijem nikako da se popravi..
ili pada snijeg ili kiša tak da dok se vrijem ne smiri ništa..
od sitnih radova ostalo mi je samo još rep (spojler na gepeku) prelakirati...

slike stavim čim napravim...:lol:
 
Član
auto raspakovan iz zimskog sna,
pažnj posvećena unutrašnjosti, vani je još prilično hladno za lim radit!:icon_evil:




popucala mi je plastika koja dođe ispod volana, izgledala mi je nakaradno kad visi pa sam odlučila napraviti nešto po tom pitanju....:icon_biggrin:


malo limića kojeg sam morala stuć na nakovnju jer je bio predebel, pa izrezati da paše u plastiku.


na kraju ću ga zanitovati s malim nitnama i bok!

i dok sam to sve raskopavala vidjela sam da mi je čok iskopčan pa sam i to spojila... (srećom da sam u proljeće saznala da je iskopčan.. :? )
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
Svaka čast samo naprijed na odlicnom si putu da ti merc postane pravi unikatni ljepotan! GO gO Go:123:

ptruditi ću se da izgleda kao pravi ljepotan iz '80-ih sa daškom sadašnjosti, ali tek toliko jer ako pretjeram izgubiti će ono nešto...
pošto ću s vremenom nabaviti cijeli AMG body kit i sve AMG detalje koji budu dostupni, trebao bi izgledati kao kombinacija ova dva auta... :D


 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top