MB 190 E-tuned

MB 190 E-tuned

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ma kakve BBS , potrazi ti EVO II , tesko ih je naci ili AMG monoblock a i uputio sam te na dobar forum , pogledaj 190tu od onog dac-a , pa vidi felge koje je on prije imao ;)

evo da ti pomognem , na ove felge mislim

ove su najljepse al su jako rijetke , EVO II
f_7qk9he4m_56cd0cc.jpg


AMG Monoblock
f_auto015ez7m_9019e74.jpg


i ove su jako lijepe

f_picture066im_29bc77e.jpg


f_picture051um_bb7c784.jpg
 
Član
znam da se farbu ne krpari (ipak sam kći jednog mehaničara koji se često uhvati i lima:icon_smile:) al svejedno ako boja bude za nijansu drugačija izgledati će nakaradno.
Vrijeme me ne služi, non-stop kiša pada pa nikako završit...:icon_sad:
 
ma samo lagano doće sve na svoje štope ili skini ili stavi crvene puno će ljepše biti crne štope su ga zatvprile pozadi ne stoji mu nikako
 
Član
Meni se svidja jedna 190-ka iz mostara Mercedes-Benz evoII 2.0 16V COSSWORTH masine to su seriska auta tako napravljena postoji jedan u mostaru vozaju je cigani lik pita sto auto tako puno trosi jbte a auto umal pa 220 konja.. mwaahahha
 
Član
dobra mečka,samo meni ta boja na njemu ne izgleda kao da je mat crna...
ako ikako možeš najbolje ofarbaj cjelo auto,viđo sam dosta auta što su samo
djelomično ofarbana uvjek se negdje primjeti...
meni 190ka najbolje izgleda kad je metalik crna,zatamljena stakla,spustita,
crne feluge sa poliranim rubom...:cool:
sretno u nastavku radova i čuvaj merca;)
 
Član
BoosT666 je napisao(la):
Meni se svidja jedna 190-ka iz mostara Mercedes-Benz evoII 2.0 16V COSSWORTH masine to su seriska auta tako napravljena postoji jedan u mostaru vozaju je cigani lik pita sto auto tako puno trosi jbte a auto umal pa 220 konja.. mwaahahha

Sta bolan ??? pa to treba zakonom oduzet od njih !!! Ko je taj da mecki skratim muke :icon_eek:
 
Član
EVO II felge bi sjele naravno perfektno, ako treba ja trenutno mogu nabaviti ORIGINALNE za ~ 900,- Euro u 7,5 x 17 ET 37..

Inace mogu za mnogo auta nabaviti razno razne felge.. evo mali izbor od 15-18" koje bi mogle na "sto-devu" :cool:

unbenannt116437554qs5.jpg


pozzz
 
Član
tibor987 je napisao(la):
BoosT666 je napisao(la):
Meni se svidja jedna 190-ka iz mostara Mercedes-Benz evoII 2.0 16V COSSWORTH masine to su seriska auta tako napravljena postoji jedan u mostaru vozaju je cigani lik pita sto auto tako puno trosi jbte a auto umal pa 220 konja.. mwaahahha

Sta bolan ??? pa to treba zakonom oduzet od njih !!! Ko je taj da mecki skratim muke :icon_eek:

ajme majko, i ja velim, oduzmite im to... il me muke skratite, ajme EVO II, da ga je meni...:icon_cry::icon_cry: (jadni merc s njima:icon_cry:)
a za "oriđiđi" evo felge treba imati para, pa i ove što su sad na mercu su koštale k'o svetog petra kajgana (skuupe). Kad se bude imalo više para onda ćemo gledati druge felgice..;)
 
Član
the_sibi je napisao(la):
EVO II felge bi sjele naravno perfektno, ako treba ja trenutno mogu nabaviti ORIGINALNE za ~ 900,- Euro u 7,5 x 17 ET 37..

Inace mogu za mnogo auta nabaviti razno razne felge.. evo mali izbor od 15-18" koje bi mogle na "sto-devu" :cool:

unbenannt116437554qs5.jpg


pozzz

pošalji pm kako te mogu kontakrirati da vidim cijene za ostale felge, trebaju burazu za Omegu.
 
BoosT666 je napisao(la):
Meni se svidja jedna 190-ka iz mostara Mercedes-Benz evoII 2.0 16V COSSWORTH masine to su seriska auta tako napravljena postoji jedan u mostaru vozaju je cigani lik pita sto auto tako puno trosi jbte a auto umal pa 220 konja.. mwaahahha


jel taj merc crne boje sa repom ne gepektu sorry na off
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top