MB 190 E-tuned

MB 190 E-tuned

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
attachment.php




Od koege iz Cluba :cool:


Da se Merc fino nabudžiti ;)
 
Član
Kolegin merc je lijep nema šta, ali nisam baš ljubitelj crbih felgi općenito, ne stoje one baš na svim autima kako treba.
 
Član
da se ja nadovoezem na taj evo sto vozaju cige... to sigurno nije evoII niti je cosswort..... 190E 2.3-16 & 2.5-16 ova 2 motora su bila cosswort ostalo sve klasicni :D:D.....
 
Član
svejedno. di ga nađe majke ti, da ga je meni.....
moj frend ima 2.5 16v al nema papire inače bih ga ja već kupila od njega...:icon_smile:
 
Član
Trozic je napisao(la):
dobra mečka,samo meni ta boja na njemu ne izgleda kao da je mat crna...
ako ikako možeš najbolje ofarbaj cjelo auto,viđo sam dosta auta što su samo
djelomično ofarbana uvjek se negdje primjeti...
meni 190ka najbolje izgleda kad je metalik crna,zatamljena stakla,spustita,
crne feluge sa poliranim rubom...:cool:
sretno u nastavku radova i čuvaj merca;)
da da tiba druze kazem ti ozbilja tamo kad krenes prema interexu ali ispod nadvoznjaka tamo pored rodoca pa pravo dje su od policije razbijena auta pa ono naselje prije vani stoji crna cosworth evo II STAYL PROSIRENA EVO II FELGE BRATE JA nisam vjerovo dje su ono oni nasli 2.0 16v brate to ide ko 123 djavli..

Haris je napisao(la):
da se ja nadovoezem na taj evo sto vozaju cige... to sigurno nije evoII niti je cosswort..... 190E 2.3-16 & 2.5-16 ova 2 motora su bila cosswort ostalo sve klasicni :D:D.....

aaa hvala druze zajeb sam napravio 2.3 sam mislio a zbundo se na 2.0 da na 2.3 16v mislim sto sam siguran da jest jel mi je dolazio pred garazu ja se SJEBO do temelja kad sam vidio.
evo II stailing a u sta si ti gledo ja neam pojma.. evo II spoileri na njemu ep sad ti sta oces.
 
Član
Trozic je napisao(la):
dobra mečka,samo meni ta boja na njemu ne izgleda kao da je mat crna...
ako ikako možeš najbolje ofarbaj cjelo auto,viđo sam dosta auta što su samo
djelomično ofarbana uvjek se negdje primjeti...
meni 190ka najbolje izgleda kad je metalik crna,zatamljena stakla,spustita,
crne feluge sa poliranim rubom...:cool:
sretno u nastavku radova i čuvaj merca;)

nesto slicno ovom opisu ima moj komsija. mecka boli glava. spustena do bola, crna metalik, skroz crna sva stakla osim prednje sajbe, neke felge sa falcom ogromnim. kad ga vidis isto ko da gledas filmove o talijanskoj mafiji :lol:

steta sto nemam slicica... :icon_sad: al ako bude, postavim... sve u svemu fin autic za daljih radova... ;)
 
Član
jbg-a sad previše off-a:icon_exclaim:

Evo nešto sam radila po pitanju štopki..... jes jes jagodice ostavila od struganja sa razredjivačem pa onda mot. uljem...
evo kako je bilo.


..............................................
evo kak je sad
to je lijeva...


ovo desna
-------------------------------------------------------------------
nove OMP papučice, ovu od gasa ću morati malo modificirati, ali nije bad....



Eto toliko za sada.:icon_biggrin:
 
Član
lijepo;), al kao što ti je već Dac na MB forumu reko;
te papučice nisu za mercedes:icon_evil:
bolje nabavi nove original gume za papučice i stavi
 
Član
Nek si vratila stopke u izvorno...samo ih pofarbaj da budu sve crvene i drama...papucice ove nisu za merca...pogledaj sta ima u A3M-u, sigurno ces naci nesto bolje ;)
 
Član
samo nek se radi;)
a slazem se i ja,mecka nije nissan il honda da stavljas ove papucice,meni su bolje fabricke,ona od gasa je vrh,isto u autobusa:lol:
 
Član
Baš sam nešto gledala oko tih papučica...
jučer kad sam malkice probala voziti bez gumenih, kliže se za popiz...t, :icon_mad:zato malo alternative, nemojte sad svi galamit.:icon_cry: I mislila sam da ćete svi reć da nisu za merca, ali teško je naći neke da mu pašu. pogotovo, za papučicu gasa.... Moram tražiti po netu i vidjeti što po pitanju papučica ).:icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top