masovno okupljanje...

masovno okupljanje...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Slazem se... isto tako je i sada bilo, Mostar je bio dugo vec zakazan, i odjednom Zivinice i okupljanje tamo i svi kojima je blize otisli su tamo.. Bezveze je organizovati bilo sta, na vec dogovoreni datum... Ovo sad ispade da svaka grupica na forumu za sebe organizuje... U jesmo slozni u p.m.....

Ja vala idem u Zenicu.. :icon_smile:
 
Član
Ervix_focus je napisao(la):
Ja se izvinjavam sto nam se poklapaju datumi, al u svakom slucaju bujrum svima, svi ste dobro dosli, cijene ce bit povoljne "ZAGARANTOVANO"

Pored Staylinga, DB draga i muzikice bit ce jos puno toga;)

BUJRUM:

uz sav respekt prema tebi i tvom autu ali ste vala usrali sa datumom maximalno, sa strane gledajuci pljunuli ste u lice prvenstveno zenicanima...
ma hajde sta fali... bosanci smo, naucili smo da zaj*ajemo jedni druge :cool:
zen'ca definitivno, i mi cemo gore organizovat style i db.. nagrada besplatni cevapi :D
 
Legend
funky je napisao(la):
uz sav respekt prema tebi i tvom autu ali ste vala usrali sa datumom maximalno, sa strane gledajuci pljunuli ste u lice prvenstveno zenicanima...
ma hajde sta fali... bosanci smo, naucili smo da zaj*ajemo jedni druge :cool:
zen'ca definitivno, i mi cemo gore organizovat style i db.. nagrada besplatni cevapi :D

i naravno, posteno sudjenje "trijeznih" sudija :lol::lol:
 
funky je napisao(la):
Ervix_focus je napisao(la):
Ja se izvinjavam sto nam se poklapaju datumi, al u svakom slucaju bujrum svima, svi ste dobro dosli, cijene ce bit povoljne "ZAGARANTOVANO"

Pored Staylinga, DB draga i muzikice bit ce jos puno toga;)

BUJRUM:

uz sav respekt prema tebi i tvom autu ali ste vala usrali sa datumom maximalno, sa strane gledajuci pljunuli ste u lice prvenstveno zenicanima...
ma hajde sta fali... bosanci smo, naucili smo da zaj*ajemo jedni druge :cool:
zen'ca definitivno, i mi cemo gore organizovat style i db.. nagrada besplatni cevapi :D

Sory ali ovo je bio jedini slobodni datum za SR.

Opet ponavljam, BUJRUM za druzenje. Pored naseg standa sa picem i rostiljem, bit ce mjesta da i vi raspalite vatricu;)
 
Član
ma ok je to,neka raja ide gdje im je draze,samo nemote suplje kao na fazon:""ali ce biti,ko sto je bilo u tuzli kad je bio Sr u osijeku...
bilo par auta...
a sad da prevalim 220km i budem ja i par zenicana...""
Ja sam za zenicu ali kome je draze na drugu lokaciju i to je ok.....
 
Član
Luka01 je napisao(la):
ma ok je to,neka raja ide gdje im je draze,samo nemote suplje kao na fazon:""ali ce biti,ko sto je bilo u tuzli kad je bio Sr u osijeku...
bilo par auta...
a sad da prevalim 220km i budem ja i par zenicana...""
Ja sam za zenicu ali kome je draze na drugu lokaciju i to je ok.....

:lol:
pa sto nisi dosao u tuzlu kad su svi otisli u osijek...?
bila tri auta na stylingu...
 
Član
Isao sam i u Tuzlu kada su svi isli u osjek, prosle sedmice sam isao u Mostar (300km u jednom smjeru), a prij etoga isli u goste 2 puta u BL i napravili onaj skup (zajdno sa modricanima) zato molim vas da ne kenjate nikako nista!!!A ici cu i sada u Tuzlu a rekao sam i preko PP daaaaavno ogiju da ne idem jer je u pocetku bilo zakazano ili MD ili TZ a onda odjednom ZE !u svakom slucaju sretno svima i nadam se da ce te se fino provesti i jos bolje napiti!
 
Član
Nisi me ljuboje razumio,ali nema veze,razumijem ja da je teb ibolje se pojaviti na nekoj manifestaciji i uzet neki pehar i zelim ti srecu u tome,samo hocu da kazem nemoj potkopavati ovaj rostilj koji si sam organizovao i za koji se spremamo mjesec dana.....;)
 
Član
funky je napisao(la):
antrax je napisao(la):
funky je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
i naravno, posteno sudjenje "trijeznih" sudija :lol::lol:

ne moramo u detalje sad :D

Doći ći i ja... k'o ga j*e... kont'o sam kod Ervixa i njih bahnut... ali sam prije bio ovdje zakazao... tako da me eto u Zenicu ;)
to ces ti zbog mene, znamm :icon_biggrin:
taman da s tobom prema Mostaru u Nedjelju opucam :D

To ne računaj... :D imat ću 4 felge, 4 gume u autu... + ostajem u Sa na rodjendanu ko jedne djevojke... tako da traži nekog drugog :p Ili ostavi pare kako smo se dogovorili, dam ti ključ i idi busom do Jablanice i vozi moje auto :lol:
 
Član
Luka01 je napisao(la):
Nisi me ljuboje razumio,ali nema veze,razumijem ja da je teb ibolje se pojaviti na nekoj manifestaciji i uzet neki pehar i zelim ti srecu u tome,samo hocu da kazem nemoj potkopavati ovaj rostilj koji si sam organizovao i za koji se spremamo mjesec dana.....;)


ti si mene citirao(potkopao),a ja sam samo za rostilj rekao da raja nece doci...nazalost...
 
Član
Stvar je zavrsena..Okupljanje ce se desiti 100% i to je to...zavrseno....nOKe i ostala ekipa bujrum na druzenje...Nece se niko pokajati sigurno..Dobar provod, rostilj , pive , malo slikanja zaj*ancije...
 
Član
mirzaa3 je napisao(la):
Stvar je zavrsena..Okupljanje ce se desiti 100% i to je to...zavrseno....nOKe i ostala ekipa bujrum na druzenje...Nece se niko pokajati sigurno..Dobar provod, rostilj , pive , malo slikanja zaj*ancije...

pripali ti nama njega :D j*o sve ostalo :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top