masovno okupljanje...

masovno okupljanje...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kakav je to rezim nema uplata, svak sebi nek ponese ? Pa sta sad treba tko god ide nosit po kilu cevapa i piva,sokova i sta ti ja znam... Organizator, tko je vec,ako ne moze srediti pice i hranu dolje, te onda od prijavljenih-prisutnih clanova naplatiti na licu mjesta, onda fakat ne znam sto se organizuje bilo sta ovakvog tipa....
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Kakav je to rezim nema uplata, svak sebi nek ponese ? Pa sta sad treba tko god ide nosit po kilu cevapa i piva,sokova i sta ti ja znam... Organizator, tko je vec,ako ne moze srediti pice i hranu dolje, te onda od prijavljenih-prisutnih clanova naplatiti na licu mjesta, onda fakat ne znam sto se organizuje bilo sta ovakvog tipa....

Kolega ne galami... bolje je ovako. ;)

Nezna se tačan broj učesnika i sl... ovo je samo okupljanje, izabrali su dobro mijesto gdje će se održat... svako sebi ponese da ima šta pojest i popit... okupljanje se svodi na druženje i ništa drugo... tako da raja ne bude gladna i žedna, šta ih košta ubacit sebi u auto meso i piće za sebe... jednostavno je...

;)
 
Legend
ErRoR je napisao(la):
Kakav je to rezim nema uplata, svak sebi nek ponese ? Pa sta sad treba tko god ide nosit po kilu cevapa i piva,sokova i sta ti ja znam... Organizator, tko je vec,ako ne moze srediti pice i hranu dolje, te onda od prijavljenih-prisutnih clanova naplatiti na licu mjesta, onda fakat ne znam sto se organizuje bilo sta ovakvog tipa....

neka brate, jedva smo i ovo skontali..
za pocetak da napravimo ako nista nesto slicno okupu, pa kad se raja malo bolje upozna, mozemo i uplacivat, organizovat bilo sta..
 
Član
antrax je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
Kakav je to rezim nema uplata, svak sebi nek ponese ? Pa sta sad treba tko god ide nosit po kilu cevapa i piva,sokova i sta ti ja znam... Organizator, tko je vec,ako ne moze srediti pice i hranu dolje, te onda od prijavljenih-prisutnih clanova naplatiti na licu mjesta, onda fakat ne znam sto se organizuje bilo sta ovakvog tipa....

Kolega ne galami... bolje je ovako. ;)

Nezna se tačan broj učesnika i sl... ovo je samo okupljanje, izabrali su dobro mijesto gdje će se održat... svako sebi ponese da ima šta pojest i popit... okupljanje se svodi na druženje i ništa drugo... tako da raja ne bude gladna i žedna, šta ih košta ubacit sebi u auto meso i piće za sebe... jednostavno je...

;)
Ne kazem da je tesko, vec mi je nesmislno, jos nisam nikada bio na meetu gdje je svak sebi nosio, pa mi je mal glupo al dobro...Ako je organizator tako "organizovao" nek tako i bude... :icon_rolleyes:
 
Član
ErRoR je napisao(la):
antrax je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
Kakav je to rezim nema uplata, svak sebi nek ponese ? Pa sta sad treba tko god ide nosit po kilu cevapa i piva,sokova i sta ti ja znam... Organizator, tko je vec,ako ne moze srediti pice i hranu dolje, te onda od prijavljenih-prisutnih clanova naplatiti na licu mjesta, onda fakat ne znam sto se organizuje bilo sta ovakvog tipa....

Kolega ne galami... bolje je ovako. ;)

Nezna se tačan broj učesnika i sl... ovo je samo okupljanje, izabrali su dobro mijesto gdje će se održat... svako sebi ponese da ima šta pojest i popit... okupljanje se svodi na druženje i ništa drugo... tako da raja ne bude gladna i žedna, šta ih košta ubacit sebi u auto meso i piće za sebe... jednostavno je...

;)
Ne kazem da je tesko, vec mi je nesmislno, jos nisam nikada bio na meetu gdje je svak sebi nosio, pa mi je mal glupo al dobro...Ako je organizator tako "organizovao" nek tako i bude... :icon_rolleyes:
Nije ovo SR pa da da naplacujem pice i jelo...Ovako je extra za prvi put..neko ce ponjeti vise a neko manje...a svi ce biti i siti i pijani :p ...Dr put cemo uplate i sve to..
 
Član
Hoce li neko sastaviti finalni spisak ljudi koji ce biti?

Noke zna kako je bilo kad je VW club pravio meet na bistricaku, i ako ovo bude u pola onako bit ce EXTRA..
 
Član
Don Sonny je napisao(la):
Hoce li neko sastaviti finalni spisak ljudi koji ce biti?

Noke zna kako je bilo kad je VW club pravio meet na bistricaku, i ako ovo bude u pola onako bit ce EXTRA..
Raje bi trebalo biti vise nego onda,a da ce biti kao onda to cemo josh da vidimo.. :) Evo izgleda da ce i astrica za nicuze...
 
Član
sta ce nam spisak, to mi nista ne znaci kad svakako neec doci pola ljudi, neko slomio nogu, neko izgubio kljuc, doce ko dodje ko nece nece i tacka, nikog se ne sili ha ja... a druzenje ce sigurno biti extra
 
Član
Ako ima tko da ide kroz travnik- pa vitez-lasva, pa kakanj,pa zenica...Da ga cekam na okuki pa da idemo kolektivno :p
 
Član
bice jako lose vrijeme tako su najavili, hladno pa da se pripremite..pise da ce biti jaki pljusak.. pozz
 
Legend
jakne, kabanice, utoplite se :D

prognoza nam ne ide u prilog, izgleda da ce biti kisa..

http://a2-soft.com/vremenska-prognoza/Zenica/


e
d
21°C
8°C
Pljuskovi
Izlazak: 6:58 AM
Vetar: 2.8 m/s
Vlaznost: 89 %
Padavina: 60 %
Kiša
Zalazak: 6:11 PM
Vetar: 0.8 m/s
Vlaznost: 89 %
Padavina: 60 %

no svakako da to ne remeti nista :cool:
 
ljudi,ja imam jedan problem...
necu moci sa autom,jer treba starom,pa ako ima neko od ovih iz pravca Lasve sto idu,da me pokupi u Radakovu(ulaz u Zenicu) :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top