masovno okupljanje...

masovno okupljanje...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nije valjda da ce nam vrijeme sj*at ceif. Mislim bilo bi bezveze da odemo gore i da nam kisa pada svo vrijeme.
 
Legend
bogami nebi mi se jednom desilo da rostiljam i cugam po kisi, kad sam mogao na igmanu na -20, mogu i na bistricaku po kisi :D:D

ja i adi ga lomimo sigurno, vi ostali kako hocete :D

@ tvrdoglavi (srebra_ze, mirza) javi se njemu nek ti skonta neki prevoz, rekao je da ce i on ici..
 
Početnik
.nOKe je napisao(la):
bogami nebi mi se jednom desilo da rostiljam i cugam po kisi, kad sam mogao na igmanu na -20, mogu i na bistricaku po kisi :D:D

ja i adi ga lomimo sigurno, vi ostali kako hocete :D

@ tvrdoglavi (srebra_ze, mirza) javi se njemu nek ti skonta neki prevoz, rekao je da ce i on ici..

i ja sam uz vas ;)
 
Član
BRAVO !!!!!!!!! ZA ORGANIZACIJU OVOGA SKUPA NA BISTRICAKU,
DA NERADIM:123:
A imam istih problema kao sub3r
 
Legend
bit ce stvarno sve fino slikano, sta kako gdje
i naravno, cim bude ljepseg vremena , opet cemo nesto pravit :)
 
Član
Nista se ljudi ne brinite sto se tice kise.
Evo ja ganjam da se smjestimo ispod one velike natkrivene kucice kod izvora.
Samo ja imam jedan problem.
Dolazim veceras u Zenicu i ostavljam auto da se radi u servisu i necu ga imati do sljedece sedmice.
Eh sad da li ima neko da me pokupi iz zenice do bistricaka i sa bistricaka nazad al za sarajevo ko ce ici, jer trebam u sarajevo nazad navece.
Ako neko ima neka mi samo javi.
Evo broj mobitela pa nek posalje sms 061 477 173

Drugovi rijeseno za kisu.
Koliba je nasa, natkrivena, ima u njoj i prostor gdje se lozi vatra.
Samo se obucite.
Dajte neka se neko javi da me pokupi iz zenice i nazad za sarajevo.
Necu vise biti na netu do ponedeljka broj imate gore, samo sms i ja zovem.
Jos kad bi se neko ponudio da me povuce sa bistricaka za sarajevo.
Hajde ljudi cekam da se neko javi.
 
Član
Nista nije jos sigurno,al evo ja te zovem ako budem isao za zenicu, posto imam problem sa drotikama, pa cekam da se javi netko od clanova tko ide preko travnika,al izgleda da nema takvih, pa se dvoumim josh jel idem ili ne, ugl ako budem isao zovem te da te pokupim...
 
Član
ovako kume.....najvjerovatnije ces moci sa mnom....kod mene bi trebalo biti jedno mjesto slobodno...ustvari nije jos sigurno....90% da ce biti slobodno...uglavnom javim ti sutra poslije utakmice
 
Član
ovako.. za raju iz sarajeva

SUTRA SE NALAZIMO OKO 8 ISPRED KONZUMA (POFALICI) I ONDA IDEMO LAGANO ZA ZANICU OKO POLA 9, ICI CEMO PREKO VOGOSCE JER JE AUTO PIJACA, PA CE BITI SPICA DOLE OKO STUPA..

UGLAVNOM ZAMOLIO BIH SVE ONE KOJI ZELE ICI DA DODJU DO 8, AKO NEKO BUDE KASNIO NEK SE JAVI NA 061/360-783 DA GA EVENTUALNO NEGDJE MOZEMO SACEKAT..


ostale cemo pokupit usput (error ako budes isao sacekaj nas na lasvi) a oggy i ostali iz kaknja ce nas sacekat negdje usput pa cemo onda lagano svi za nicaZe, u zenici cemo se naci na ALMY pumpi oko 10, kafica fazoni i furamo za bistricak..

pozdrav, vidimo se !

tvrdoglavi je napisao(la):
hajmo ljudi tvrdoglavi,sub3r i berza su bez prevoza :icon_sad:

berza je nasao prevoz
ovi ostali kome treba prevoz nek se jave na 061/378-896 pa da skontamo mjesto
pozz ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top