masovno okupljanje...

masovno okupljanje...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ljuboje je napisao(la):
sanja mk1 je napisao(la):
Ejjjj,a je li ko mene računao?:icon_mad: Dolazim i ja ;) ,ali s Ljubojom!

vidi mog saputnika... :icon_smile:
ma ne guraj se....ima mjesta za dvjesta :123:

Ma ćuti,ja to da nas osiguram..:lol::lol::lol: Daj Bože da dodje i ovih 24 sa spiska...E da ne bude ( pošto sam vidjela da planirate da se provozamo po Zenici ) ono : " U Zenicu kada podjem ja...prati me 5-6 drotova... " :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
sanja mk1 je napisao(la):
ljuboje je napisao(la):
sanja mk1 je napisao(la):
Ejjjj,a je li ko mene računao?:icon_mad: Dolazim i ja ;) ,ali s Ljubojom!

vidi mog saputnika... :icon_smile:
ma ne guraj se....ima mjesta za dvjesta :123:

Ma ćuti,ja to da nas osiguram..:lol::lol::lol: Daj Bože da dodje i ovih 24 sa spiska...E da ne bude ( pošto sam vidjela da planirate da se provozamo po Zenici ) ono : " U Zenicu kada podjem ja...prati me 5-6 drotova... " :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:icon_smile: :lol: :icon_smile:
uglavnom ti i ja idemo (valjda... :lol: )
 
Član
da jos jednom napomenem...
ako se ko odluci za neke felge iz moje ponude,ima gratis prevoz do zenice,tacnije na skup na bistricak... ;)
 
Član
a sto se ne dogovorite pa dodjete u modricu,,,ima pista,,gdje se odrzavo street race,,,dovoljno je velika da svi stanu,,,
 
Legend
bistricak je vec odlucen
znaci krece se na isti datum u 8 sati sa konzumovog parkinga prema zenici, tamo ce nas cekati domacini i raja iz ostalih gradova i onda picimo na bistricak svi zajedno..

sastanak je od 10-11h u zenici i furamo

svi ste dobro dosli ;)
 
Član
zanimljivo, zašto neko iz Ze ispred organizatora ne zatraži dopuštenje za krug po gradu od opštinski vlasti , kad to dobiješ najaviš MUP-u koji osiguraju nesmetan prolaz na svim raskrsnicama na relaciji koju navedete do konačnog odredišta , tako rade organizatori motorijada, bilo bi cool , a rado bih došao ali zbog posla nemogu potvrditi dolazak 100%, ako budem slobodan vidimo se, pozzz
 
Član
Zato sto mora biti sluzbeni organizator (registrovano udruzenje gradjana ili sl) i mora se debelo unaprijed podnijeti zahtjev za policijsku pratnju. To je jedina legalna varijanta, i ako neku pizdariju napravi organizator je odgovoran. Nije to odes prvom drotu kojeg sretnes pa se dogovoris.
 
Legend
ma jock ba, kakve pratnje, u slucaju da se dogovorimo za krug, ona lagano jedan za drugim ko svatovi i cao ;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top