masovno okupljanje...

masovno okupljanje...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nista onda i ja krecem oko pol 9 jer sam na lasvi za 20-25 min otprilike :) i cekam vas dolje na prestrojavanju za Zenicu.. ;) Ako jos tko nije skontao prijevoz, travnik,vitez,busovaca,zenica nije bitno usput mi je pa ga mogu pokupiti.. ( 063 370 514 cika error);) Ajde ekipa viđamo se i pamet u glavu, bez divljanja i slicnih glupsoti... ;)
 
Legend
ErRoR je napisao(la):
Nista onda i ja krecem oko pol 9 jer sam na lasvi za 20-25 min otprilike :) i cekam vas dolje na prestrojavanju za Zenicu.. ;) Ako jos tko nije skontao prijevoz, travnik,vitez,busovaca,zenica nije bitno usput mi je pa ga mogu pokupiti.. ( 063 370 514 cika error);) Ajde ekipa viđamo se i pamet u glavu, bez divljanja i slicnih glupsoti... ;)

odlicno ;)

ja odoh sad dole do konzuma da se dogovorim sa rajom koja ce ici iz sarajeva jos jednom, bit cemo tamo negdje do 12-1 kod konzuma, pa ko god hoce nek dodje da se mozemo dogovorit (konzum pofalici, skroz lijevo na parkingu)

vidimo se
pozz ;)
 
Početnik
vidimo se sutra...od kakanjaca...izgleda idemo samo ja i funky, ostali izrade ko i inace, al nebitno, mi vas cekamo u kaknju na petlji pa idemo lagano dalje za zenicu ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top