masovno okupljanje...

masovno okupljanje...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
SMETOVI-ZENICA!!!
11.10..2009(nezvanicno)
masovno okupljanje clanova bhtuning-a...
svi koji vole automobile,druzenje,prirodu,piknik, a imaju volje i slobodnog vremena...neka se jave!sto nas bude vise,bice zanimljivije... ;)
potreban nam je spisak ljudi radi organizacije...
a posto planiramo rostiljadu,pice i ostalo...bice i nekog novcanog ucesca...
 
Početnik
27.09 ti je Mostar, pog te,svi cemo tamo....hajd pomjeri to jednu nedjelju poslije i racunaj na nas 3-4 iz Kaknja...
 
Član
a ma ja sam lupio datum...
samo bi se tuzlaci morali malo razletiti...
posebno ovi uticajniji... (deyo,prozvan si :lol: )
 
Početnik
Meni Zavidovici odgovaraju, nije daleko, samo nek bude vikend i racunajte na nas 4 iz Kaknja ;)
I opet Deji uplatimo na racun pare, vec uplacivano, tako da - provjerena shema ;)
 
Član
ja sam predlozio tuzlu ,jer ima dosta raje sa bhtuning-a,a i nekako mi je tu "na dohvat ruke"...vecini clanova...
ili recimo modrica...svakako je ona trebala da bude...
mozda bi trebalo kontaktirati momke sto vec prave okupljanja u modrici,da se organizuju i da naprave GRAND okupljanje...
 
Početnik
nisu Zivinice toliko daleko koliko je los put, pog te, same krivine pa da opet stignem kakvu bankinu ko i prosli put kad sam tamo isao..
 
Član
Sto se mene tiche moze al bash da se organizuje neki drama party bash ono drama auta nesh ko maxy tuning partyji u Hr sto su se organizovali samo sto su ljudi po pola god unaprijed planirali :D
 

MTR

Član
eto , dogovorite se , ja bi namah doletio , javite kad sta dje , ko meso , ko cumur nosi :lol:
 
Član
Treba ovo pravit 2 ili 3 puta u godini, ne više puta... da se može sve fino isplanirat da što više raje dođe...

I naravno, gledajte neku sredinu... oko Zenice recimo da pravite... jer ima raje sa svih strana, da bude odprilike negdje na sredini svima...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top