masovno okupljanje...

masovno okupljanje...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
funky je napisao(la):
mirzaa3 je napisao(la):
Stvar je zavrsena..Okupljanje ce se desiti 100% i to je to...zavrseno....nOKe i ostala ekipa bujrum na druzenje...Nece se niko pokajati sigurno..Dobar provod, rostilj , pive , malo slikanja zaj*ancije...

pripali ti nama njega :D j*o sve ostalo :p

Bit ce ..Bit ce abd..:D ...samo da nas vrijeme posluzi ...:D
 
Član
jbg opet zaj*ase:lol::lol::lol::lol:,ako nista svi se okupiti na toj benziskoj i produziti u Zivinice to bi bio dozivljaj a ujedno bi se svi sastali;);)
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
jbg opet zaj*ase:lol::lol::lol::lol:,ako nista svi se okupiti na toj benziskoj i produziti u Zivinice to bi bio dozivljaj a ujedno bi se svi sastali;);)

dobra je to ideja, ali ako smo se prije mjesec dana dogovorili da idemo u Ze, onda idemo u Ze, zivinice mi ionako nisu nista dobro donijele, samo slupano auto :icon_twisted:
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
jbg opet zaj*ase:lol::lol::lol::lol:,ako nista svi se okupiti na toj benziskoj i produziti u Zivinice to bi bio dozivljaj a ujedno bi se svi sastali;);)
najpametnije do sad...
svakako sam ja odmah predlagao tuzlu...
 
Legend
_vwfan_ je napisao(la):
jbg opet zaj*ase:lol::lol::lol::lol:,ako nista svi se okupiti na toj benziskoj i produziti u Zivinice to bi bio dozivljaj a ujedno bi se svi sastali;);)

ponesi onaj IC da pogledam pravo

ovi ostali sto dolaze molim da ne offtopicare i pricaju kako ce tamo ili ovamo i stvaraju konfuziju ljudima, pisite negdje drugo !!

dakle samo oni koji ce doci, nek se eventualno prijave ovdje i pitaju nesto sto ne razumiju ;);)

mi cemo aBd se skupit oko 8ice u sarajevu i lagano pokupit ove usput (kakanj, visoko, travnik) i furamo dalje za zenicu u koloni da se nadjemo sa domacinom i picimo na bistricak :cool:
 
Član
ma ja ba...... po 10000000000 put........nek ide gdje ko hoce i gdje misli da ce mu biti bolje.....idem u zenicu jer znam da ce biti gori hala oluKi se tresu.........

u zenicu kada podjem ja...........prati me 5-6 chunera......... :p
 
Član
nokke je napisao(la):
ma ja ba...... po 10000000000 put........nek ide gdje ko hoce i gdje misli da ce mu biti bolje.....idem u zenicu jer znam da ce biti gori hala oluKi se tresu.........

u zenicu kada podjem ja...........prati me 5-6 chunera......... :p

hahaha...dobar si :D
 
Član
Izvinite na off-u--- ali ne moze se se nesto nazvati SR ako nema race-a.... i da dodjem i gledam jedna te ista auta kojima od Mostara jedini update je sto su ga par puta oprali... Da se nismo vec dogovorili, ne bih razmisljao, dosao bih radi druzenja i u Tuzlu... Ali iz principa i postenja prema domacinima koji su vec se poceli spremati za taj rostilj, i naravno zbog pravog druzenja... moja destinacija je Zenica... pa makar sa Lagunom da idem, ko kakav tatica..

@nOkE... brate zovem te ovih dana da srknemo kaficu i fino se dogovorimo..
 
Legend
upravo.. o tome pricam
eo dobio sam informaciju, tek veceras :icon_eek: da je osijek 17.11, znaci 7 dana nakon ovog, stoga svi oni sto ste mislili ici u osijek, picimo za nicaZe :cool::cool:
 

gox

Član
Oggy je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
Sta se jede i ko przi?!:lol::lol:

Jede se kavijar, pije se dzin...

Ma meso i pivo...
Hajd da fino formiramo spisak, nek neko od admina obrise off radi preglednosti,

Ljuboje, izmijeni prvi post...fino napisi lokaciju i datum, sve objasni oko uplata.

1. LSD
2. nOKe
3.Oggy
4.Ljuboje
5.Edo_16v
6.mirzaa3
7.Got2b
8. ITALY
9. Funky
10. GreenDevil
11. syncro
12. nokke
13. antrax + 2 osobe
14. fidel
15. berza
16. MTR
17._vwfan_(potencijalni)
18. tvrdoglavi
19. Astra
20. JD
21. _Davor
22.gox01-i mahalci :)

jesam li gdje pogrijesio ili nekoga zaboravio?

 
samo da nas hoce vrijeme posluziti :icon_smile:
a trebali bi se mi Zenicani naci na kafi,da se dogovorimo :icon_rolleyes:
 
Član
GOX01 je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
Sta se jede i ko przi?!:lol::lol:

Jede se kavijar, pije se dzin...

Ma meso i pivo...
Hajd da fino formiramo spisak, nek neko od admina obrise off radi preglednosti,

Ljuboje, izmijeni prvi post...fino napisi lokaciju i datum, sve objasni oko uplata.

1. LSD
2. nOKe
3.Oggy
4.Ljuboje
5.Edo_16v
6.mirzaa3
7.Got2b
8. ITALY
9. Funky
10. GreenDevil
11. syncro
12. nokke
13. antrax + 2 osobe
14. fidel
15. berza
16. MTR
17._vwfan_(potencijalni)
18. tvrdoglavi
19. Astra
20. JD
21. _Davor
22.gox01-i mahalci :)

jesam li gdje pogrijesio ili nekoga zaboravio?





De fakat pratite postove... duzi je spisak prijavljenih.. i nema uplata, svako sebi nosi....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top