Lotus Omega Banja Luka?

Lotus Omega Banja Luka?

mislim da je ovo auto moj stari dovezao 93 iz svicerske imala nekih 12-12 tkm na satu,vozio je godinu dana i dan danas govori da je to najmocnije auto koje je on vozio,u to vrijeme malo je motora sportskih moglo dodat vode tome autu,znam da je prodo cini mi se muzu hanke Paldum pjevacice,a poslje ko zna gdje to otislo,ali to je auto unikatno,pogledajte na mobile.de koliko ih ima i cjenu,jer to je ljudi lotus a ne opel,samo je preuzet izgled omege,i nigdje nema znaka >Opel,a napravljeni ih je samo cini mi se 2000komada ili manje za cestovnu voznju
 
Član
Samo naprijed ako misliš da možeš izaći na kraj sa svim. Druga stvar je, ko će ti to praviti, sumnjam da kod nas ima iko stručan?
 
Član
pitao sam na opelteambih pa cemo vidjeti , mislim da je Dino ovo auto pravio dok je bio u Sarajevu
 
Nekontam tebe oko ovog auta pitas milion prica kako bi mogao financirati ovaj projekat ako bi uzeo ga a trazis nekog po BL i okolici da vidis kakvo je stanje, to se 50 EU majstoru da nekom koga poznajes vjerujes i 50 EU goriva naspes i na lice mjesta mjesta oci u oci od piskaranja na forumu tu nema pomoci dal ili ne jer nisu male pare da se sad covjek sprda sa tim a i tebi ce biti lakse kad vidis uzivo dal te srce vise vuce ili bjezis od nje kao od samog vraga tako bi ja npr postupio i rijesio u dan problem ;)
 
nemam ja drug vremena za putovanja posebno sad pred praznike radim i vikende , ne treba meni maistor da mi kaze sta treba da radim , samo mi treba neko da uslika sada stanje i baci malo oko nije to nuklearna fizika
 
Član
Ako se znas sa bracom Bulicicima pitaj njih za savjet u vezi dijelova jer je Drna iz Trogira imao Lotusicu raskopanu,navodno je motor zavrsio kod Edvarda Galica dok je vozio Asconu sa Lotus motorom.Lotus je Lotus i ako mognes uklopit zelje sa mogucnoscu,imat ces auto na kojem ce ti mnogi zavidjet....to je ikona 90-tih godina i najbrza serijska limuzina na svijetu u to vrijeme.Mislim da je u Svedskoj bila zabranjena jer su se sve velike pljacke odigrale bas sa njom a bila je pre brza za policijske aute u to vrijeme.;)
 
Član
Drug kako god okrenes na autu ne mozes izgubit. Ekonomski gledano u pocetku ces imat velikih troskova, uzmi da auto kosta 13 000 vjerovatno ga za 12-12,5 kupis, uzmi da ces za djelov dat bar 12000 znaci sve ukupno oko 25 000 KM, ali za te pare dobijas auto cija je cijena oko 15000 eura najjeftinije. Druga stvar imaces vozilo koje je unikatno, jako rijetko u njemackoj a da ne govorim na ovim nasim prostorima. Moj savjet, kupi vozilo nemas sta izgubit kad ga slozis za 2 godine nema veze al bar kad odes sa njim na neko takmicenje ili neki skup bit ces primjecen, a bices i na ulici bar od onih koji se razumiju u tematiku.

PS..Ako nista kad ga slozis moces vadit mast lokalnim seljacima sa modifikovanim djuturumima od 70 konja a kurce se koda voze auto od 700..
 
Član
saledoboj je napisao(la):
Drug kako god okrenes na autu ne mozes izgubit. Ekonomski gledano u pocetku ces imat velikih troskova, uzmi da auto kosta 13 000 vjerovatno ga za 12-12,5 kupis, uzmi da ces za djelov dat bar 12000 znaci sve ukupno oko 25 000 KM, ali za te pare dobijas auto cija je cijena oko 15000 eura najjeftinije. Druga stvar imaces vozilo koje je unikatno, jako rijetko u njemackoj a da ne govorim na ovim nasim prostorima. Moj savjet, kupi vozilo nemas sta izgubit kad ga slozis za 2 godine nema veze al bar kad odes sa njim na neko takmicenje ili neki skup bit ces primjecen, a bices i na ulici bar od onih koji se razumiju u tematiku.

PS..Ako nista kad ga slozis moces vadit mast lokalnim seljacima sa modifikovanim djuturumima od 70 konja a kurce se koda voze auto od 700..

:cool:
 
Član
Steta bi bilo ako je motor sjeban, Ok to bio udes razbio to postujem al da se ovakvo auto sjebe zato sto se redovno ne mjenja ulje i potrosni materijal to je stvarno :icon_rolleyes:. Vidi ti to dobro al opet kazem ako je sve Ok nemas sta na njemu izgubit, ovako kad se gleda konta raja velika suma jest al na kraju se i dobro isplati. Sa dobrim motorom ovo je investicija na kojoj niko ne moze izgubit.
 
dohc24v je napisao(la):
Ako se znas sa bracom Bulicicima pitaj njih za savjet u vezi dijelova jer je Drna iz Trogira imao Lotusicu raskopanu,navodno je motor zavrsio kod Edvarda Galica dok je vozio Asconu sa Lotus motorom.Lotus je Lotus i ako mognes uklopit zelje sa mogucnoscu,imat ces auto na kojem ce ti mnogi zavidjet....to je ikona 90-tih godina i najbrza serijska limuzina na svijetu u to vrijeme.Mislim da je u Svedskoj bila zabranjena jer su se sve velike pljacke odigrale bas sa njom a bila je pre brza za policijske aute u to vrijeme.;)

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6yptiCYBSZo[/video]

:cool:
 
Mozak iskljuci ili zanemari kako god hoces..Srce ovdje vodi pricu..Tu se ne prica o finansijama, ne prica se o vremenu koje ces uloziti...Vjeruj mi da je to nesto STRASNO kad imas nesto sto volis, a jos si dao sebe u to..Jos imas nesto sto drugi nemaju (sto zbog finansija sto zbog mozga)..Ja te u potpunosti razumijem :) Ja sam svoj san ispunio i sto god da odlucis ja razumijem..Uvijek ce ljudi pricati da bacas pare, da si lud, da je to krs, da to ne vrijedi i tako :) Medjutim misljenje je k'o i dupe, svako ga ima ;)
 
naravno ovo auto mi je san ne preseravam al vise i od nekog audia rs-a ili M bmw-a , imam slike jos kad je bio prvi SR u Sarajevu kad je tukao Porsha ko igracku , volio bi ga uzeti vise nego ista al opet moram biti i razuman sta ako ga nikad ne provozam zbog djelova i da mi stoji pred kucom i truhne jer nemam ni garaze , tako da moram dobro sve da poslozim prije nego se uputim u ovaj posao





 
Top