Lotus Omega Banja Luka?

Lotus Omega Banja Luka?

ma nista porsh , vidjet cemo jel ili nije dok ovo malo prenoci da bacim na papir ,a ako je neko iz BL voljan da ode pogleda da mi baci par slika bio bi zahvalan
 
Član
@vr6boki jedino da mu stavi opelov znak ahah :D

ma pokraj ovog ti treba jos jedno auto jer treba i vremena a i para da se ovo dovede u red...dok treba ti i prevoz ...ima tu svega...
 
to me najvise tjera jer nemam garaze da ga smjestim a odrekao bi se lako voznje dok ne sredim a da ga kod nekoga drzim sve je to trosak
 

MTR

Član
ne uzimaj to drug , samo ces najebat , znam da srce vuce al dok sve posastavljas kako treba odose i zivci i vrije i pare .

to sto je raritet je jos jebenije , cim podjes dijelove trazit mislit ce da si neki kolekcionar i odma cijena ide gore nenormalno.
 
hahah sad je isto kao da na jednom ramenu imam dobrog a na drugom zlocastog sejtana pa jedan govori uzmi drugi nemoj :lol: sve ste vi upravu dumam dumam
 
ja bih vala uzeo ( stim da imam drugo auto za vozati ) a ovo laganice ( kako lova dozvoli ) dovodio u zivot, po mom misljenju ovo jednom kad imas, ne prodajes vise, nego cuvas, mazis i pazis, i sjedis sa njim u dnevnom boravku. :D
 
Ma ja. Ovaj ti pravi kafu ujutro i budi te na posao...i masira stopala. mozda je ovo prevelika investicija za tebe. bolje nekog kadetta sklopi...nesto inovativno... nadam se da me razumijes.
 
Član
Mnogo ti para treba za ovaj auto, ne isplati se nikome ovo da uzme. A ne mozes ni da probas motor ako je izvadjen...ne bih ja to nikako.
 
Administrator
mani se corava posla ;) ostat ces i bez auta, a i bez para :icon_rolleyes:
za ovo treba znanje, vrijeme, prostor i mnogo novca
koliko god mislis da ti treba para, racunaj duplo ;)
 
Član
rizik veliki je ovo kupit , trebaju dobre pare za dovest u red ovo auto a tek onda ODRZAVAT , sipat pije ovo ko neslan ovan ja ga ne bih uzeo mada bih volio imat ovakav stroj ;)
 
Član
Drug vidim veliki si fan Opela bas kao i ja ,,,,ja kad bi imao pribliznu takvu priliku i dovoljno love ne bih razmisljao ni sekunde ,,,,jer takvo auto imati u svojoj garazi osjecaj se nemoze opisati ....samo kazem svoje misljenje ,,,,ti imas priliku uzeti ti dajes svoje auto i svoje pare pa je onda na tebi da odlucis ,,,kako god da bilo sretnooo i pozzzz ,,,
 
Stavis na papir, nadjes cijene dijelove koji ce ti trebati, dodas ruke majstora, i ostavis jos para za nepredvidjenih troskova. Registraciju necu racunati, ali mislis da i sam shvatas poentu. Ako se mozes odvojiti od svog auta, onda sto da ne. Niko nije rekao da ce biti lagano, ali kada bude gotovo, imas sleepera na cesti ;)
 
jbg, kad bi ti neko lijepo pogledao auto, javio sta treba, potrazi na internetu te dijelove, vidi koliko ce te izaci sve, pa se onda skontaj. nece ovo auto sigurno se tako brzo prodati, imas vremena, ne zuri sa odlukom, skontaj se dobro ;)
 
Top