Lotus Omega Banja Luka?

Lotus Omega Banja Luka?

Član
ZELA GTI je napisao(la):
Glas razuma ili glas luđaka. Zavisi kako gledaš. Ova omega je auto za kolekcionare i ljude dubokog džepa koji mogu imati par auta za svaki dan i omegu ponekad za guštanje.

Ako si takav, kupuj! Ako si luđak, kupuj!

:lol: :lol: :lol:
KUPUJ ! ! ! :D
 
Član
mtopic je napisao(la):
Pa covjek nigdje nije naveo da auto kupuje nekoj maloljetnici!
I ko je rekao da je ovo auto krntija? To moze reci samo neko ko nema mozga u glavi!!!

A ne vidim zasto ne bi bila pouzdana za duza putovanja ako se napravi kako treba i bez stednje na dijelovima?

Ja sam razmisljao da ja ovo kupim, ali finansijski to ne bi mogao iznijeti u nekom "normalnom" roku i zbog toga sam odustao. Nisu bas prilike da zamrznem 13.000 KM, pa da cekam kad cu imati ostatak da je zavrsim ... :icon_cry:

Dragone ... ako imas pare da to zavrsis (koliko sam skontao da on tebi treba da doplati jos 1.000 KM, sto znaci da tebi treba jos nekih cca. 7000-8000 KM) uzmi je i uzivaj u njoj. Ja znam da bih je ja uzeo, ne bi PIK-a ni vidjela da sam imao toliko para.

Jer tvoja astra (koja je tip-top usput da kazem) svaki dan gubi na vrijednosti, dok Lotuska svakim danom sazrijeva kao dobro vino i bice samo skuplja i skuplja.

S druge strane ako ti je smisao posjedovanja auta to da se maloljetnice okrecu i sline za njim (kao ovima nekim gore) onda nemoj o tome razmisljati. A ako hoces da ti auto prepozna neko ko se u auta stvarno razumije, ne trebam ti dalje pisati.

dosta vas predlaže čovjeku da kupi pa da može vadit mast nekim kokošarima sa nazovimo nabrijanim autima. pa tko bi to trebao biti ljubomoran kad na cesti vidi omegu s jačim motorom nego inače koja drugo ništa specijalno nema.možda to auto ima vrijednost kolekcionarima, al po meni to nema smisla za svakodnevnu vožnju, pogotovo na našim cestama.
 
Dobra je investicija jer na 90% auta koje kupis izgubis, na "tuniranima" je pushiona velika, a ako si covik moze priustit da je dovede ured, tj financijski istrpi auto ce imat lijepu cijenu i onaj ko je zeli nece gledat koliko kosta.
 
@Kornjas: Lotus Omega nije samo Omega sa "malo" jačim motorom, i ona kao i slični auti se ne kupuju da bi izazivali zavist ili bilo šta slično, takve aute kupuju entuzijasti kojima nije bitno šta misli "publika". Čak ni samo performanse nisu jedina i najvažnija stavka.
Svaki automobil ove vrste (Lotus Omega, Ford Cosworthi itd...) imaju i nekakvu priču o nastanku, na njima su tvornice gubile novac ali su ih svejedno pravili, dolaze iz doba inženjera entuzijasta, a ne inžinjera ekonomista...

Šminka i privlačenje pozornosti pozera i pikica je tu nepoznat pojam... :icon_smile: ;)
 
To je Opel stvar mnogi ne razumijete , Topic svata jer vozi Opela kao i Radisa sa Insigniom , mene ne zanimaju ni zene hvala Bogu imam jednu predivnu pored sebe , a naravno da bi vadio zivac babinim sinovima sa M-ovima i RS-ovima za to je i napravljen al opet to nije ono zbog cega bi ga uzeo , to je zadnja stvar , prva je da je auto nesto sto ima pricu , historiju i status medju automobilima , mada opet kazem tesko da cu je kupiti jer momak se slabo javlja , nije mi je ni slikao a i zadnja poruka o tome kako je izvadio sva sjedista i tablu mi je totalno suhveli pa tako da sam skoro odustao
 
Legend
Little Dragon je napisao(la):
To je Opel stvar mnogi ne razumijete , Topic svata jer vozi Opela kao i Radisa sa Insigniom , mene ne zanimaju ni zene hvala Bogu imam jednu predivnu pored sebe , a naravno da bi vadio zivac babinim sinovima sa M-ovima i RS-ovima za to je i napravljen al opet to nije ono zbog cega bi ga uzeo , to je zadnja stvar , prva je da je auto nesto sto ima pricu , historiju i status medju automobilima , mada opet kazem tesko da cu je kupiti jer momak se slabo javlja , nije mi je ni slikao a i zadnja poruka o tome kako je izvadio sva sjedista i tablu mi je totalno suhveli pa tako da sam skoro odustao

steta druze , razumijem te ...
a ako je to pocelo da se čaputa , jbg ne sigurno
 
Član
Ponudi ti njemu 3000 od onih trinaest sto trazi i kazi da odes dovuc to sto je ostalo od auta ;)
 
kao on kaze da je sve to uradio zato sto je interijer kozni pa da ne bi propao u garazi sve je izvadio , ajde svatam sjedista al sto i tablu
 
Član
Mozda ima miseve u garazi pa se boji:D
Inace sta bi im bilo, kako ne propadnu kada se auto vozi??:icon_rolleyes:
Zamisli da je oglas lazan?? Mozda je nekad imao to auto pa razlupao pa sad samo postavlja slike da vidi da li ce se ko interesovati za njega?:icon_question:
Sve je moguce??
Jel isao ko gledati kola?
 
Član
Auto se ne kupuje preko BHTuning foruma i ovolikih stručnjaka, većina je prepametna, čast izuzetcima, prepoznaće se. Već sam ti rekao, evo ti broj na PM, čuj se, a najbolje ti je da sjedneš i odeš i pogledaš. Mogu i ja, ali nije to to, ja nikad ne bih kupovao auto, a da ga sam lično ne prepipam. Već sam rekao, ako možeš izgurati projekat, uzmi. Gušt je gušt, svaki košta, a ovo je jedan od rijetkih da možeš i imati koristi kad je dovedeš u tip-top stanje, kolekcionari su budale sa hrpom para.;)
 
Ja sam od forumasa samo trazio ako je neko dobre volje da mi pogleda auto i uslika par slikica da ne prevaljujem toliki put ako me tamo ceka olupina , jer zbog posla ja nisam u mogucnosti bas da putujem , ovako ako vijedi uzeo bi slobodan dan , nasao nekog da me vozi i vidio o cemu se radi , znaci komentari tipa imas para nemas para nisu tema , tema je samo Lotus Omega , njeno stanje i sto vise informacija , ko hoce da pomogne nek pise ko nece ima drugih tema gdje ce nabijati postove , savjete od vecine sam uzeo po pitanju da li uzeti ili ne al na kraju opet ja odlucujem sta cu i kako cu ne morate se vi prepirati i svadjati oko toga , toliko
 
Little Dragon je napisao(la):
Ja sam od forumasa samo trazio ako je neko dobre volje da mi pogleda auto i uslika par slikica da ne prevaljujem toliki put ako me tamo ceka olupina , jer zbog posla ja nisam u mogucnosti bas da putujem , ovako ako vijedi uzeo bi slobodan dan , nasao nekog da me vozi i vidio o cemu se radi , znaci komentari tipa imas para nemas para nisu tema , tema je samo Lotus Omega , njeno stanje i sto vise informacija , ko hoce da pomogne nek pise ko nece ima drugih tema gdje ce nabijati postove , savjete od vecine sam uzeo po pitanju da li uzeti ili ne al na kraju opet ja odlucujem sta cu i kako cu ne morate se vi prepirati i svadjati oko toga , toliko

To si upravu,nije mi se jednom desilo da idem kupit skuter kad dodjem tamo pola dijelova fali,ista je stvar i sa autima
Srecno s kupovinom!:cool:
 
Top