Lotus Omega Banja Luka?

Lotus Omega Banja Luka?

iskreno ja i bas nisam na pocetku teme pitao da ili ne , ja samo trazim vise informacija da vidim da li se isplati , to jest neko napise lose odgovori me , neko napise nesto lijepo meni sve proradi :D
 
uzimaj...
...uzimaj....
...uzimaj...
...uzimaj...
...uzimaj...
...uzimaj...
...uzimaj....uzimaj...uzimaj...

jel ti lakse? :lol:
Sala naravno,prvo se raspitaj za dijelove pa onda uzimaj...smece ti ne treba pred kucom,a i nije to malo novca,polahko druze...Ovakva se auta ne prodaju tek tako brzo,pa stoga imas vremena da se raspitas oko svega... ;)
 
Član
Ako imas kakvih para ustedjenih kupi je za pare ponudi neku cifru vjerovatno ce je prodat jer ovoliko kolko trazi na nasem trzistu nema sanse da ce otic ...glupo bi bilo da das svoje auto za ovo, em sto ti ode ispravno i unikatno auto em nemas se s cim vozit dok ne sredis omegu,kako god uz omegu bi moro imat jos jedno auto i kad bi je uzeo za svaki dan
 
Član
Samo kad bi znao da je motor dobar isplatilo bi se ovo srediti, ali sta ako je u banani? Mozes samo da ga prodas i kupis konopac...
 
Pogledao sam cijelu temu, netko govori ne uzimaj netko uzimaj, a ja neću reć ni jedno ni drugo, auto je čista egzotika ali razjebana egzotika. Ako želiš imati unikat, ORGINAL, to podrazumjeva orginal dijelove a ne krpljačinu.
Pare, vrijeme i živci su stvari o kojima moraš sam razmisliti bez bilo čijih prijedloga i sugestija. ;)
 
Član
Jarane već smo rekli kako i šta... nešto je bila šuplja, nešto ne... motor nije razbijen kako je bila jedna informacija... tako da ga treba samo utegnut i upaliti, naravno uz potrebne dijelove koji fale i mogu se nabaviti...

Sačekaj, ne žuri za sad... otići u BL, pregledati, vidjet šta treba... onda dalje...

Mrvica i GocaS6 su dobri prijatelji sa Marinom, njega kontaktirati poslije svih pregleda i vidjet šta on na kraju kaže na to sve... Iskreno da sam u mogućnosti je trenutno uzeti, uradio bih to, i niko drugi sem Marina je nebih radio dok ne bude u voznom stanju.

Špico je već radio repliku, zašto se opet to nebi moglo izvesti ? Na to nemoj gledat, gledaj na mehaniku za sada. ;)
 
Član
Ovaj auto i kad bi se napravio bio bi samo za vozikanje po gradu, a ne za nekog daljeg puta jer teško da bi bio potpuni ispravan. A osim toga maloljetnice se slabo pale na krntije, više im odgovara nešto novije :icon_evil: Zato ako imaš para moj savjet prodaj astru i kupi nešto novije pa opet sređuj polako ;)
 
Član
Pa covjek nigdje nije naveo da auto kupuje nekoj maloljetnici!
I ko je rekao da je ovo auto krntija? To moze reci samo neko ko nema mozga u glavi!!!

A ne vidim zasto ne bi bila pouzdana za duza putovanja ako se napravi kako treba i bez stednje na dijelovima?

Ja sam razmisljao da ja ovo kupim, ali finansijski to ne bi mogao iznijeti u nekom "normalnom" roku i zbog toga sam odustao. Nisu bas prilike da zamrznem 13.000 KM, pa da cekam kad cu imati ostatak da je zavrsim ... :icon_cry:

Dragone ... ako imas pare da to zavrsis (koliko sam skontao da on tebi treba da doplati jos 1.000 KM, sto znaci da tebi treba jos nekih cca. 7000-8000 KM) uzmi je i uzivaj u njoj. Ja znam da bih je ja uzeo, ne bi PIK-a ni vidjela da sam imao toliko para.

Jer tvoja astra (koja je tip-top usput da kazem) svaki dan gubi na vrijednosti, dok Lotuska svakim danom sazrijeva kao dobro vino i bice samo skuplja i skuplja.

S druge strane ako ti je smisao posjedovanja auta to da se maloljetnice okrecu i sline za njim (kao ovima nekim gore) onda nemoj o tome razmisljati. A ako hoces da ti auto prepozna neko ko se u auta stvarno razumije, ne trebam ti dalje pisati.
 
Član
Glas razuma ili glas luđaka. Zavisi kako gledaš. Ova omega je auto za kolekcionare i ljude dubokog džepa koji mogu imati par auta za svaki dan i omegu ponekad za guštanje.

Ako si takav, kupuj! Ako si luđak, kupuj!
 
Top