Lotus Omega Banja Luka?

Lotus Omega Banja Luka?

Mnogi su sumnjali da ce i Astra ostati grob kakva je bila pa sam izgurao , volja je bitna , sredstava ima tu i tamo ne zalim se tako da ako se pitam da li to mogu vjerovatno da samo eto treba prvo sto kaze tehno baciti na papri vidjeti kako stvari stoje , opet kazem ako ima neko iz BL da mi moze pogledati auto bio bih zahvalan
 
Član
pitaj spicu on najbolje zna ovo auto samo ja mislim da je sve x2 u odnosu na tvoju astru sa dijelovima i ja volim opela ali opet da imam drugo auto pa hajde ali ovako skup je taksi :D, bolji vidi za crvenu opc II mozes li sta dogovoriti
 
Član
Spico je i imao jednu takvu lotusku ,,,,a sad bas gledam na mobile.de sve su oko 20 000€ pa cak i do 30 000 ,i ovu temu stavljam na pracenje ovo moram vidjeti kako ce zavrsiti :D
 
Član
hmmm drug de ti odi na opelteam.ba ako nisi reg.tamo odi i postavi temu jbg vise znaju o opelu tamo a pogotovo o lotuski ,,,a spico ima i ovdje mada ga i nevidim cesto onlline
 
Član
Jest ovo unikatno auto al po meni je previse u bosni trazit 13 000 KM uz ovaj nas standard jos razbijena :p ipak nismo mi njemacka i svicarska da imamo para na pretek pa da si mozemo priustit ovako nesto iz hobia
A i ti si lud ak mu das onak sredjenu svoju astru za ovo ...
 
Član
adi187 je napisao(la):
Jest ovo unikatno auto al po meni je previse u bosni trazit 13 000 KM uz ovaj nas standard jos razbijena :p ipak nismo mi njemacka i svicarska da imamo para na pretek pa da si mozemo priustit ovako nesto iz hobia
A i ti si lud ak mu das onak sredjenu svoju astru za ovo ...

potpis :cool:
 

IKO

Član
svi bi vi nesto dobro i jako vozali ali nitko nebi posegnuo za novcanik. ako momak oduvijek zeli ovakvu omegu pa zasto si je nebi priustio? ja ne vidim problem u tome ako on to voli nece gledat u pare nego cete vi gledat u njegovu omegu kad je jednog dana provoza. ja sam lud za kockom M3 i da je igdje mogu naci razbijenu ili da je skroz u kurcu sekunde se nebi mislio nego bi otisao po nju. nisu bitne pare bitna je ljubav ako ti nesto volis dat ces i zadnji dinar za to tako da;)
 
dajte ljudi pa ovo je lotus omega, ide 300km/h, kad je izasla bila je jedno od najbrzih auta, cak je bila brza od pojedinih ferraria koji su izlazili tad. :icon_twisted:
 
Član
Rece covjek koji ima jedinog scorpio COSWORTH-a u BiH :D Zna sta je unikatno pa preporucuje i omegu hehe :)
 
Član
LotusOmega.jpg



:icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::123:
strasna vozilica
 
Top