Ljetne gume (opcenito)

Ljetne gume (opcenito)

Član
:D:D:D Pa i ja se pitam ali eto vidim pa javim, s tim da sam ja u kvaru sada i malu cu da puknem na ovaj kvar tako da kazem meni do ljeta od toga nista a ako bude moglo cu da vam javim.
 
Član
Izgleda da ima nešto u tome kad su kolegi prije dvije godine na novoj G petici stigle s njim :D (a uzel je malo jaču opremu na autu)
 
Član
ebes testove ja svakako zadnje gume ubijem za 3 mjeseca ljeta da su neznam koje marke :D Ove godine sam na nankangu sto se tice kocke jbg svatovi recesija ovo ono a svejedno cu ih zaklat za prije kraja ljeta :D
A na golf 4 Continental standardno.
 
Član
Ima kod nas jeftino guma ostalo dimenzija 205/65/15 west lake kineske 50km komad nove kod zovke kod pumpe:D:cool:
Kome su skupe ove premium marke ubile se imaju ljepu saru u mene je pirelli p zero nero na 17-kama.
 
Član
Bravo 16v je napisao(la):
Grga je napisao(la):
cini mi se da ima makbelguma ili tako nesto, ukucaj u google, imaju stranicu

Gledao sam Makbel! Od pristupacnijih nude tigra,sportivu! Tigra ne bi,a za sportivu nemam pojma kakva je! A ove Nankang ns 2 imam po 125 km po komadu!

ja sad vozim na zimskim 185/60 R15 sportiva gumama i mogu ti reci da su poprilicno dobre, sa ljetnim nemam iskustva, u svakom slucaju bolje kupit skuplje gume i znas na cemu si ;)
 
Član
Kazu ova sportiva se prebrzo potrosi :icon_rolleyes:
Nezz koje uzet od Save, Sportive, Tigra ili tako od manje para :icon_rolleyes:
Ja na svojim ljetnim i granicnik potrosio :D tako da mi za mjesec dana neginu nove, mozda i prije, sad kad ovdje ugrije ...;) Ili ipak uvesti...
 
Član
sub3r je napisao(la):
koja je najbolja guma dimenzija 195/50/R15? :icon_rolleyes:
cijena nebitna

onaj moj rodjak iz Ilijasa je na 195/55 15 pravo jeftino platio michellin... kako gdje, pojma nemam ...
 
ja sam ima litne 195/50 michelin exsalto pe2 po kisi nisam nesto bolje vozio takodjer je odlicna po suhu
a votio sam goodyear f1,toyo t1r,po par setova ali michelin nemam rijeci je da je sjupa ali
KOLIKO PARA TOLIKO MUZIKE :lol:
 
Top