Ljetne gume (opcenito)

Ljetne gume (opcenito)

Član
dzinn16v je napisao(la):
Zna li netko cijenu nankang gume negdje tu kod nas u BiH 195/40/16


Ma sutra ih zvrkni ili posalji email pa bi ti trebali ujutro odgovorit ako do tada netko ne kaze cijenu.



Guma M d.o.o.

Tel.: +387 36 352 900

e-mail: info@gumam.com


Evo i iz Sirokog Vibar

+387 (39) 711-469

info@vibardoo.com
 
Franki je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
Zna li netko cijenu nankang gume negdje tu kod nas u BiH 195/40/16


Ma sutra ih zvrkni ili posalji email pa bi ti trebali ujutro odgovorit ako do tada netko ne kaze cijenu.



Guma M d.o.o.

Tel.: +387 36 352 900

e-mail: info@gumam.com


Evo i iz Sirokog Vibar

+387 (39) 711-469

info@vibardoo.com

Ma gledao sam u SLO cijene oko 40-70E zavisi od proizvodaca...kod nas cim spomenes malo ludju dimenziju lupaju neke cijene isto kreteni...
 
Član
Nema ni u Slo sad te dimenzije ja mislim. Bar u ove 2-3 vece firme :icon_rolleyes:
Ali trebalo bi biti kad krene sezona
 
Član
nema nankang guma ljetni prije 15.3 bar su mi tako rekli neki dan. A 195 45 je nekih 120 maraka po komadu.
 
Član
Jel itko stavijo ljetne gume u nas toplo +15oC ozbiljno razmisljam da ih stavim da nederem zimske imam lance a ljetne su dobre:cool:
 
Član
kod mene su bridgestone er300 turanza 195/50/15 i zadovoljan sam pravo, jedva cekam da ih vratim na auto :cool:
 
Član
Da nije malo rano za ljetene, ja bi pričekao bar do polovine marta...kraj marta planirano...

A što se tiče kupovine sad svi rade pripreme i formranje cijena, tako da teško možete naći ljetne gume zima je još aktuelna, i ako nađete uglavnom će biti dot iz 2011
 
Top