Ljetne gume (opcenito)

Ljetne gume (opcenito)

Član
elmo je napisao(la):
pa ljudi moji postajte cijene tih guma koje kupujete ....

dajte cijene tih Kumho guma pišite sve gsje ste vidjeli šta ste vidjeli i koliko koštaju...

Ja cu kumho dobiti preko prijatelja,ako hoces br javi se na pm!
 
Član
elmo je napisao(la):
pa ljudi moji postajte cijene tih guma koje kupujete ....

dajte cijene tih Kumho guma pišite sve gsje ste vidjeli šta ste vidjeli i koliko koštaju...

Ja davno kupovao i platio Kumho KU31 96 KM komad 195/50/15 cini mi se

Danas iste te Kumho KU31 gledali drugu za Pezoa 206 ali nema 14 nego imaju KH15 cini mi se 85 KM u Bijeljini.

Nemoj me drzati za marku :D

Ali ima na ovom linku sto sam postavio Dion Tehnix kompletan cjenovnik da skines.

vladica85 je napisao(la):
hares je napisao(la):
superman je napisao(la):
Fiesta_Boy je napisao(la):
superman je napisao(la):
ja vozim na nankang 195 50 15 prezadovoljan

koliko si ih :cool:placao zivota ti

65KM jedna, auto shop Mujić Visoko
imaš li broj od ovog shopa ako je tako odoh sutra da ih kupim ;)

A ja mislio da je Tigar bagatela:icon_eek:

Tigar samo ne valja, nije i jeftin pored toga :D:D:D

Joj vidi ga Honda Power Skoda Fabia 1.4 :lol::lol::lol::lol:

Kad cemo na kafu al s hondom :)
 
Član
Ja naletio na ove neke sunny :D Za moje potrebe solidna guma;)
samo sto sad moram naci ko je zastupnik kod nas posto mi fali jedna :icon_rolleyes:
http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?details=Ordern&cart_id=27392698.145.22939&typ=D-105672&ranzahl=4&Breite=215&Herst=Sonny&Quer=45&Felge=17&Speed=H&weiter=0&kategorie=6&Ang_pro_Seite=15&Transport=P&dsco=145&sowigan=So

Evo vam stranica izbor ko u prici a i dobre cijene ;)
http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?dsco=145&cart_id=27392698.145.22939&s_p=gume
 
Član
adi187 je napisao(la):
Ja naletio na ove neke sunny :D Za moje potrebe solidna guma;)
samo sto sad moram naci ko je zastupnik kod nas posto mi fali jedna :icon_rolleyes:
http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?details=Ordern&cart_id=27392698.145.22939&typ=D-105672&ranzahl=4&Breite=215&Herst=Sonny&Quer=45&Felge=17&Speed=H&weiter=0&kategorie=6&Ang_pro_Seite=15&Transport=P&dsco=145&sowigan=So

Evo vam stranica izbor ko u prici a i dobre cijene ;)
http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?dsco=145&cart_id=27392698.145.22939&s_p=gume


Po meni bi bilo puno dat 600 kuna za marku za koju nisam nikad čuo... :D
 
Član
Nisam ni ja cuo nikad dok nisam dobio ih n apoklon :D

Pa sad kad sam probo te dzaba sto dobih vidim nisu lose pa mogo bi i pare za njih sad dat :D :lol:

To kinesko sve na isti kalup samo sto neke imaju ljepsu saru :D
 
Član
Evo stigle su Kumho gume! Tek sam ih stavio tako da ne mogu nesto posebno reci,ali pri utisak je da su tihe,znaci nema zvuka unutra il je to samo meni posle ovih tvrdih! ;) I da ako neko hoce imaju jos 2 gume na prodaju! Znaci Kumho Ecsta stp KU31! Evo i model! Velicina je 215/45 R17

 
Član
dosao i ja sa pohoda trazenja guma, svakakvih pacijenata, tj prodavaca... na dva mjesta me likovi ubjeduju nema te dimenzije, ne postoji... a ja haj vamo i citaj sta pise, jel 205/45/16 :lol: u vitezu, ona sofa m ili kako vec i jos jedna, ugl vece radnje djuluje ozbiljno, a ono corak, aj sto nemaju, vec on uhvati ubjedivat ne postoji :lol: :lol:

na kraju narucili u union comercu barum, 140km, ceska guma za cesko auta, haha, kakva god da je mislim da ce bit bolja od trenutnih starih i sa 2mm sare, a i jedina povoljna... obisao ostalo, vitez i okolinu, nigdje nista, pogotovo na stanju, doduse imaju michelin pilot cijena sica 340km, reko ne vozim focusa st :D
 
Član
Da li je onda moguce da ja mogu da dobijem Toyo T1R 205/40/17 za 150 KM komad ???

Tako mi lik obecao, s tim da ih necu uzeti do ljeta sigurno ali eto pitam da li je moguce ili je to suplja neka prica ?
 
Član
To je bas jeftino 150 KM a tesko i naci kod nas taj profil :icon_smile:
Jos kad bi se mogo kako osigurat da ispostuje tu cijenu :icon_rolleyes:

Nis advokata u auto i pravi pismeni ugovor da ih mora narucit za 150 :D
 
Član
menjic je napisao(la):
Da li je onda moguce da ja mogu da dobijem Toyo T1R 205/40/17 za 150 KM komad ???

Tako mi lik obecao, s tim da ih necu uzeti do ljeta sigurno ali eto pitam da li je moguce ili je to suplja neka prica ?

Ako je moguce, reci mu da racuna na jos 2 :)
 
Top