Ljetne gume (opcenito)

Ljetne gume (opcenito)

Član
Moram uzeti dvije gume 215/45 R17 pa sam gledao cijene Sportive i Nankang ns 2 model! Ima li neko iskustva sa ovim markama? Ovaj Nankang je bas jeftin u odnosu na druge gume! Takodje i neke druge opcije u cijeni do 200km po komadu dolaze u obzir i da gdje su u Sarajevu najpovoljnije gume,gdje vi uzimate?
 
Član
I sam planiram uzeti Nankang. Dovoljan razlog je što pola Švabije vozi na njima i kažu da su odlične, a ima i ljudi kod nas dosta koji su rekli da ništa više neće kupovati dok postoji Nankang.;)
 
Član
nankang je ok guma, za prosjecnog korisnika ;) da je extra nije, nije djaba vise nego duplo jeftinija od gy... jeste nankang tvrdi, plastican, vidjec ces ako ga budes skidao sa felge, niskoprofilnu, patnja poprilicna... al sluzi svrsi za svoje pare...

opet napominjem, kako kome, neko je hvali i uzdize, neko pljuje, zavisi sta hoces od gume. ja sam ih imao, eto nastojim sto objektivnije reci kakve su bile, ono ok guma, solidna ako ne trazis nesto bolje i ne mislis ulijetat i silit ih, pogotovo po mokrom, prljavom...
 
Član
E ne znam evo ima dobra ponuda za Dunlop sport maxx izadje oko 220 komad! Opet ne znam sam,bolje malo vise dati,a bar znas sta imas onda!
 
Član
uzmi gume kako treba,goodyear,dunlop,continental,michelin,te nankang koliko god bile dobre ne mogu biti dobre kao ove ostale,nek se samo brze trosi to ti je dovoljan razlog da kupis neku od boljih guma
 
Član
Nankang imas na www.mzm.ba al sad dal ih imaju na stanju neznam, ja sam slao mail al niko ne odgovara, vjerovatno ih nisu imali na stanju....
 
Član
Grga je napisao(la):
cini mi se da ima makbelguma ili tako nesto, ukucaj u google, imaju stranicu

Gledao sam Makbel! Od pristupacnijih nude tigra,sportivu! Tigra ne bi,a za sportivu nemam pojma kakva je! A ove Nankang ns 2 imam po 125 km po komadu!
 
Član
Otidji u Gumi Market na stupu, ja sam danas isao. Uzimao jaran P zero nisu imali na stanju al' za 5-6 dana dolaze. Imaju pravo veliki izbor.
 
Top