Golf mk2 1.8 GT new

Golf mk2 1.8 GT new

Član
p041110182502.jpg

By darko_gt at 2010-11-04

p041110182501.jpg

By darko_gt at 2010-11-04

Evo koja fotka jos ali je mrak pa nisu nesto ispale. Dok malo odmorim prste jos cu da ih poliram da se sijaju :) . Hvala na pohvalama jos samo da prizemljim malo ladju i sve 5 ;) Nisam nigdje napisao sta sam im radio :) prvo sa 120 smirgolom preletio celu pa sa 800 vodobrusnim celu , pa sa 2000 vodobrusnim dio koji je ostao cist aluminium znaci siva boja nije farbana nego je alu a posle dugok glancanja sa 2000 preletio malo polir pastom i onda sam bio nestrpljiv i prefarbao sam ih zacaskom pa cu ovih dana jos malo da se dovatim polir paste a ujedno malo da odmorim prste ;)
 
:lol::lol::lol: iznenadio si me mislio sam da nisi rub farbao na felgama po predhodnoj slici kad si skidao traku :icon_biggrin:

Neobicno ali dobro ;)
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
:lol::lol::lol: iznenadio si me mislio sam da nisi rub farbao na felgama po predhodnoj slici kad si skidao traku :icon_biggrin:

Neobicno ali dobro ;)

Pa bio sam u dilemi dali da farbam ili ne ali ovako mi se cinilo dosta ljepse pa sam tako i uradio ne mora bas sve biti kao sto fabrika odradi :)

bad_look je napisao(la):
Mjera su samo prizemlji i biće fabrika...pozzzz

Ma samo da prodje zima i stavljam opruge odavno su mi u garazi cekaju ugradnju :)
 
Član
Od cukica sam odustao ne svidja mi se kako leze nosac je preveliki a stupac na golfu je uzak u potrazi sam za votex konzolom pa da poslazem to fino .
 
Član
Nabacio sam novi ciganluk na auto :D stroboskop lampe :) sad sam jaci od policije :D naravno bijele su boje i imaju mod day light ;)
 
Član


Uploaded with ImageShack.us

Evo kako izgleda to u kutiji a montirao sam ih u gril na braniku ima vise opcija da rade stalno kao dnevna svjetla , da blinkaju po basu :) da blinkaju zajedno ili odvojeno jedna dva puta, druga dva puta a postoji i potenciometar za podesavanje brzine blinkanja :)

Da dodam, stavio sam ih iz zajebancije a i cijena je bila povoljna tako da sam iskoritio priliku :) ako neko jos hoce moze se nabaviti :D
 
Top