Golf mk2 1.8 GT new

Golf mk2 1.8 GT new

RE: Golf mk2 18 GT new

Darko_GT je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
Sve je odlicno i posebno mi se svidja sto si skinuo LE Diode, maglenke tvornicke su pun pogodak :cool: jedina zamjerka na izgledu su oni parking senzori

Ma davno sam skinuo te maglenkice samo sam mislio da sam stavio fotku ali eto nisam a slikat cu jos koji put kako stoje senzori nije to bas toliko ruzno . uglavnom ako kome treba ovakvih oridjidji magleniki imam jih jos preko 300 pari novih ;)

ma to se ni ne vidi bas dok se ne zagledas moze se funo uradit

sumnjiv si mi za te maglenke 300 pari novih :icon_question::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

prodaji ;)
 
Član
RE: Golf mk2 18 GT new

GolFanatiCars je napisao(la):
Darko_GT je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
Sve je odlicno i posebno mi se svidja sto si skinuo LE Diode, maglenke tvornicke su pun pogodak :cool: jedina zamjerka na izgledu su oni parking senzori

Ma davno sam skinuo te maglenkice samo sam mislio da sam stavio fotku ali eto nisam a slikat cu jos koji put kako stoje senzori nije to bas toliko ruzno . uglavnom ako kome treba ovakvih oridjidji magleniki imam jih jos preko 300 pari novih ;)

ma to se ni ne vidi bas dok se ne zagledas moze se funo uradit

sumnjiv si mi za te maglenke 300 pari novih :icon_question::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

prodaji ;)

Jbg moze i jos veca kolicina da se dobavi :) prodaju se stalno jer nema ih niko a par 35 markica :D znaci dzabe, a za trojku 45 ;) Jest uvoz iz kine ali sta danas kina ne radi :).
 
Član
p281010194801.jpg

By darko_gt at 2010-10-28

Stigao spojler :)

Legao spojler :)

p281010224402.jpg

By darko_gt at 2010-10-28
 
Član
bad_look je napisao(la):
Aha znači nije org njemački..........ok..sretno

Nista ti danas nije Njemacko tacnije spojler je kineski ali donesen iz vise klase proizvoda posto moj gazda putuje u kinu i nabavlja stvari, tako da za svaki proizvod imas vise klasa samo je bitno koliko para hoces da das i dobijes takav kvalitet ;)

ArminM je napisao(la):

Hvala, trudim se ;)
 
Član
Odradjena GTI linija po masci (sve sto postavim slika o novitetima je radjeno 15 minuta do samog postavljanja slika, znaci svjeze uradjeno :D )

p301010164701.jpg

By darko_gt at 2010-10-30

p301010165201.jpg

By darko_gt at 2010-10-30

p3010101831.jpg

By darko_gt at 2010-10-30


Prefarban poklopac ventila u mat crnu a drzaci u zlatnu

p301010183202.jpg

By darko_gt at 2010-10-30

p301010183203.jpg

By darko_gt at 2010-10-30


A nabavio sam i rezervna zadnja klijesta, sada nema zime za dugo :)

p3010101826.jpg

By darko_gt at 2010-10-30
 
Član
Fino ovo radiš nema šta......al fabrika je fabrika i to je teško naći najskuplje dođe...hehehhe
 
Član
bad_look je napisao(la):
Fino ovo radiš nema šta......al fabrika je fabrika i to je teško naći najskuplje dođe...hehehhe

Jbg ako se potrudis i malo se kontas u trgovinu mozes sve naci, niko ne moze naci i set za reparaciju pierburgovog karba pa ga ja nadjo i to njemacki orginal ;) pa orginal tasova klijesta od GTI i tako svasta nesto samo se treba potruditi ;)
 
Top