Golf mk2 1.8 GT new

Golf mk2 1.8 GT new

Član
Posto iz stare teme sve zivo fali evo otvorit cu novu pa cu da ponovo predstavim svoju azdaju :D , znači 1.8 GT 90 ks , diskovi pozadi, gti vjesanje, gti sjedista , bord komp, alu VW felge 14, ofarban pre 2 godine itd ostalo sa slika vidite sami .

ovako sad izgleda

dsc01969f.jpg

By darko_gt at 2010-06-29

Priprema se GTI glava i digifant sistem ubrizgavanja da mu malo povecam brojno stanje konja ispod haube evo kako sam je sredio

 
Član
RE: Golf mk2 18 GT new

p0707102038.jpg

By darko_gt at 2010-07-07


Ubaceni su xenoni hromirani zadnji lonac , kristalni stopovi, daljinsko zakljucavanje, "K&N FIlter" , sportski volan , skoro nabaceni duboki branici , pripremaju se crvene opruge za ugradnju


Evo noci kada su nabaceni branici (sve ovo je bilo i pre crkavanja servera sad samo vracam slike)



a bio je ovakav sa plitkim branicima

p011109155201.jpg

By darko_gt at 2010-01-18
 
Član
RE: Golf mk2 18 GT new

sandy_mo je napisao(la):
Fin golfic, samo mislim da je ljepsi bio sa plitkim branicima :cool::cool:

potpis, nije los ni sekunde ali se i meni s ovim branicima vise svidjao

imal slika unutrasnjosti;);)
 
Član
RE: Golf mk2 18 GT new

Iskreno, ukusi su razliciti, ali meni ipak crvena i duboke karambolke bolje stoje ;)
Jos 15" felge :D
 
Član
RE: Golf mk2 18 GT new

Ma ima tu jos da se radi svasta nesto samo dok budem imao "vremena" :D . Danas sam ubacio i xneon h3 u male farove tako da sad imam u velikim h4 bi xenon i u malim h3 kada upalim duga vidim 2 km ispred sebe i cesto mi se staroj stuca :D . U planu su ovoih dana maglenke za duboki branik i u njih h3 xenon ;) a isto ovih dana sam u potrazi za gti grtalicom za duboki branik pa tako ako ima ko neka se javi ;)
 
Član
RE: Golf mk2 18 GT new

Posto se jos predomisljam dali da ubacujem glavu od GTI-a umedjuvremenu sam nabavio sebi set za reparaciju postojeceg karburatora i jos par nekih stvari pa ako s tim budem zadovoljan mozda odustanem od ugradnje ovoga

p240910215402.jpg

By darko_gt at 2010-09-24
 
Član
RE: Golf mk2 18 GT new

lijepo ti to,samo vidi da stavis obicne karambolke sa crvenom linijom GTI,bit ce boca ;)
 
Član
RE: Golf mk2 18 GT new

simanic je napisao(la):
lijepo ti to,samo vidi da stavis obicne karambolke sa crvenom linijom GTI,bit ce boca ;)

Ali me i ti savjetujes :D dao oko 500 za ove karambolke i pratecu opremu uz njih + farbanje i sad da ih skinem i stavim stare :D
 
Top