Golf mk2 1.8 GT new

Golf mk2 1.8 GT new

Član
45988117.jpg

By darko_gt at 2010-11-21

38529908.jpg

By darko_gt at 2010-11-21

Evo koja nova :)
 
Član
Hvala na pohvalama, Dao sam 3 mariole za ta dva slova sta ste navalili na njih :) meni su cool ali nisam nista slago on stvarno jeste GT disovi nazad, sportski trapovi , balans stangla i te fore. Strobovi su 35 mariola , Bice i slika po noci. Uglavnom sada uzimam Angle eys farove stigli su mi pre dva dana i grme ako uganjam i kristal zmigavce i to sam oda resio , dok dodje prvi idem da "metnem" bregu od GTI i nove hidro podizace da malo bude ljuci :)
 
nije los golf, vidi se da ulazes dosta truda,svidja mi se dosta stvari na
njemu, boja, stopke, farovi, i sl ali isto tako ima par detalja koji mi se
ne svidjaju,
prvo na crvenu boju smatram da bolje lezi crna nego krom varijanta,
skinuo bi znakove sve vw, gt i sl, krom okvire tablica, enterijer
mi je previse nadzidzan, pojasevi, presvlake, rucica, ni volan mi nije
cemu, brisac crveni je off kao i rora i krom ispod gepeka,
bez ljutnje to je samo moje misljenje;)
 
Član
Kada pogledam misljenja svih i saberem sve , nisam trebao stavljati duboke branike kvarim izgled orginala, nisam trebao staviti aero twin brisace kvarim izgled, nisam trebao stavit xenone to je za novija vozila , hrom okviri nisu za auto, felge nisam lijepo sredio, volan nije nesto bolje od odginala, rucica ko k. ne valja , auspuh ko k.... vrati fabricki bolje izgleda . Kada sve sagledam i saberem najbolje bi izgledao da ga nisam ni farbao ni stavljao branike i nabacio da ful bude neke celicare . Znakovi GT i VW ostaju ja se ne stidim sto vozim VW zasto bi skidao znak. A GT je oznaka koja ga cini razlicitim od ostalih i ako treba da bude sto vise orginalan znaci da i ona treba da ostane tu . Sto se tice Hroma uklapao sam odredjene hrom detalje npr, okvir i slova su od hroma napred, nazad lajsna na gepeku, okvir i auspuh su isto od hroma fele ce da idu na poliranje do visokog sjaja tako da ce i to da se poklopi priblizno. I btw Rucica mjenjaca je zamjenjena orginalnom od audija iz S4 paketa sa hrom detaljom ispod i ispisanim brzinama na njoj

A sad evo novi planovi:

Kao sto sam vec rekao Endji Farovi a mali ce da budu kristal kao i zmigavci, Karbon folija ce da ide na vrata izmedju stakala kao i na gepeku gdje mu je bila nekada fabricki izlijepljena folija , Brega od GTI, novi podizaci kao sto sam vec rekao, El podizaci stakala , Ako uganjam Votex konzolu, Spustanje do ljeta ce da bude dok pregrmi ova zima da ne glumim grtalicu putem kada padne snjeg :) , Pragovi od GTI ce isto da legnu uskoro, Stakla ce isto da budu zatamljena u narednom periodu , menjat cu zadnju torziju posto mi je ova malo iskrivljena a drugu imam u Garazi spremnu sve komplet sa diskovima i klestima :D , I ako bude para za kakve sportske kadice tipa sparco ili neki no name proizvodjac ako sta stigne u nekoj od sledecih tura robe iz kine :) i tako jos da kupim starom auto neko da ga skinem sa liste vozaca Golfine i svasta cu ja jos da skontam :)
 
Član
Kao sto rekoh stavljene Andjelke ali trenutno samo veliki farovi kroz par dana sticu i mali kristalni njih nema endji :( , Bila je dvoumica izmedju crnih i bijelih ali malih nema u crnoj varijanti tako da sam uze bijele :(

p2211100813.jpg

By darko_gt at 2010-11-22

p221110081301.jpg

By darko_gt at 2010-11-22

p2211100837.jpg

By darko_gt at 2010-11-22

p221110083701.jpg

By darko_gt at 2010-11-22

p2211101758.jpg

By darko_gt at 2010-11-22

p221110183501.jpg

By darko_gt at 2010-11-22

p2211101907.jpg

By darko_gt at 2010-11-22
 
Član
drugo auto s ovim farovima,jos kad dodju i mali e onda ce bit jos mocnije,fino ti to napredujes
 
Član
ArminM je napisao(la):
drugo auto s ovim farovima,jos kad dodju i mali e onda ce bit jos mocnije,fino ti to napredujes

Ma meni izgleda opasno sad sa ovim farovim jos kada nabacim i male gotivne biti ce pravo gotivno, a sad napreduje auto a ja kaskam u mjestu :) sve pare odose njemu :D ,

enesss je napisao(la):
fino fino druze,jos kad ukompletiras sa malima....super ;)

;) Jos kada legnu i kakvi kristal zmigavci to ce da bude ful :)
 
Top