Golf 2 SYNCRO 16V TURBO

Golf 2 SYNCRO 16V TURBO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
oj najdraza su mi ova prepucavanja po forumima a kad dodze vrijeme za trku uvijek se nekako izvlace ovi sto izazivaju na dvoboj

ja ipak svoj glas dajem za golfa:cool:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
ako ti je buba na zadnji pogon i do 300 konja, nemas sanse :cool:

spospis na tibora jel ni dosta njih nece imat sanse ove godine koji su nabili konje u auta a pogon na prednje kotace to ti ga je :123: u mjestu .A herbie bas bi volio vidjet tu bubu hoces li dolaziti u mo da vidimo malu bubu kako ide:123:
 
Početnik
ovo nije tema o bubi vec o golfu i molim da se vise ne pise o tome.

covjek je ponudio izazov, ja prihvatio, ako se sretnemo na istoj trci mozemo stati na crtu i to je to.

@ dadao_style - neznam jos 100%, moguce da sutra bude kise i onda nista.
 
Početnik
I danas otklonjena jos jedna briga, konacno sam nasao prednju lijevu poluosovinu i zglob!
Prevrno sam BiH i HR trazeci, cak je Mitja trazio po SLO, ali nikako da nadjemo od auta sa 6 brzina. I onda na kraju skontam da pasuje od T4 kombiija 2.4 Dizel (ima 110mm zglob). Svo vrijeme mi je bilo "ispred nosa" na otpadu kraj Mostara : - D


Posto poluosovine koje ce biti na 4motion pogonu nije moguce kombinovati sa vanjskim zglobovima koje imam na golfu, nastaje problem (niti je moguce nastekati zglobove postojece sa golfa na nove poluosovine).
Treba staviti drugacije glavcine (takve su sa 5 rupa, pa bi onda trebalo busiti dodatno rupe da bi mogle ostati moje felge), ali ja sam odlucio zadrzati postojece glavcine na autu, odlucio sam PARITI poluosovine. Znaci polovina poluosovine desne uz mjenjac ce biti od S3, a uz tocak ova koja je sada na golfu, takodjer lijevu uz mjenjac od T4 a uz tocak postojeca : - )
Tokarski se to da uraditi bez problema, postoji dobra metoda da se izbjegne bilo kakav debalans.

Evo slike iako se ne vidi nesto jer je umotano.

Sljedeci tjedan cu gledati da se prepakuju brzine iz mjenjaca u mjenjac, i za 10-ak dana mislim da cu dobiti preostalo od Petra, znaci zavrsen zadnji most, haldex, kardan, šaltung, desni zglob, i neke sitnice..
Nakon sto pomenuto bude zavrseno, moze se poceti razmisljati o slaganju pogona na auto, izrade kompet novog ispuha, itd.








sandy_mo je napisao(la):
e ako budete isli na pistu sutra zovite docu i ja



sumljam da ima ista od toga. evo prognoze (inace je prilicno tocna) :


http://wetter.rtl.de/europa/uebersicht.php?id=14648&ort=Mostar
 
retro je napisao(la):
herbi je oderao sva auta sa kojim se trkao pa nevidim razlog zasto i golf nebi bio jedan od njih

hahahahahahahaha to care ,sto jest jest
bube cine cuda ,naravno ne one 1.2 ,1.3 ,1.6 neg znate vec koje :cool:
Repo respect za 4 motion
 
Početnik
BUBA-Racer je napisao(la):
hahahahahahahaha to care ,sto jest jest
bube cine cuda ,naravno ne one 1.2 ,1.3 ,1.6 neg znate vec koje :cool:
Repo respect za 4 motion



e nek si se vala ti javio pa... xexe : - P

buba mi je tako drago auto da ce mi biti stvarno zao da naperem toga tipa na 402, ali sto se moze, zivot je takav +g+

da.. kad se zavrsi pogon promjenit cemo ime teme u Golf 2 4MOTION 16V TURBO (NITRO)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top