Golf 2 SYNCRO 16V TURBO

Golf 2 SYNCRO 16V TURBO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
HONEY je napisao(la):
kec je napisao(la):
odlicna je dvojka:cool:
jel to motor iz nidalovog crvenog golfa?



prepoznas po usisnoj grani ha? :icon_biggrin:
to je skoro sve sto je i ostalo od tog motora.
bio u njemu motor iz Nidalovog golfa rallye tokom 2007-me, ali ovo je sada sasvim novi motor koji sam slozio ja i upalio prvi put u prvom mjesecu 2008 : - )

i ne namjeravam ga mjenjati. eventualno samo pojacavati. mozda bude isao i jos veci turbo nekad, tokom sezone ili za 2010, ali rano je sada ista pricati, startat cu sezonu na ovom turbu i 150ks nitra, s obzirom da su sada svi problemi otklonjeni, i da ce tu biti 4motion, ocekujem jako dobru snagu sada i dobro vrijeme.

da nekako mi poznata grana.

nego zelim ti puno srece u slaganju pogona i cijelog auta i bas me zanima kako ce ici to na 402 pa mozemo i cugu popiti u gorici ili banja luci...

nego jel slazu sad nidal i ekipa sta?
 
Legend
kec je napisao(la):
da nekako mi poznata grana.

nego zelim ti puno srece u slaganju pogona i cijelog auta i bas me zanima kako ce ici to na 402 pa mozemo i cugu popiti u gorici ili banja luci...

nego jel slazu sad nidal i ekipa sta?

slazu nekog corrada :123::123:
 
sto se tice poluosovina...nisam sad cito bas cijlu raspravu ali sto se tice tog varenja i sve...ok je to sve...a postojil mogucnost da uzmes deblju poluosovinu i duzu (pretpostavljam da je to od S3) skratis je i narezes kod tokara nove ricne koje idu u zglob...? opet ostaje poluosovina u komadu...neznam kompletnu situaciju sto se tice dijelova koje imas...ali znam da su to ljudi radili pri ubacivanju kalibrinog motora u korsu... ostane poluosovina kalibrina deblja znaci a vamo ide na korsin zglob (sto nije bas pametno:icon_smile:)...
 
Član
HONEY je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
Ma ako nisu oni (a nisi ni pitao jesu li) nemoj ni ti šta te briga :lol::lol:



pitao sam ih, nitko nije.

evo taman sam govorio i sa Nidalom sta on misli oko toga, misljenja je da ako se to dobro uradi, da ako debalansa i ima da je to zanemarivo totalno i da defitnivno od toga nemoze nastati steta po mjenjac.

ta na brdu golfova svakako imas na poluosovini onaj teg sto je kao balans, pa na dosta auta on otpadne od starosti, skines ga i vozis se dalje i nikom nista.


ja cu provjeriti oko balansiranja u svakom slucaju (mozda i rade dole u Sokolu, imam neke ljude dole pa cu odmah ovaj tjedan vidjeti), ali kao sto rekoh mislim da je i ovako OK, vozim 2 godine na tome, a pucanja mjenjaca su posljedica neceg drugog (vec opisano).

Bas sam pitao sadasnjeg razrednika koi je radio u sokolu kaze da ih jos balansiraju.:123:
 
Član
tito_i_partija je napisao(la):
sto se tice poluosovina...nisam sad cito bas cijlu raspravu ali sto se tice tog varenja i sve...ok je to sve...a postojil mogucnost da uzmes deblju poluosovinu i duzu (pretpostavljam da je to od S3) skratis je i narezes kod tokara nove ricne koje idu u zglob...? opet ostaje poluosovina u komadu...neznam kompletnu situaciju sto se tice dijelova koje imas...ali znam da su to ljudi radili pri ubacivanju kalibrinog motora u korsu... ostane poluosovina kalibrina deblja znaci a vamo ide na korsin zglob (sto nije bas pametno:icon_smile:)...

Kod nas skoro pa neizvodivo, u teoriji znam da moze, al u pitanju je termicki obradjen materijal, tvrd u PM , ispadne lakse napraviti nove, po mjeri, nego prepravljat postojece......sve sam to ispitao kad sam sebi morao ganjat poluosovine....

@honey, nisam ti poslao podatke o onima jer sam trenutno u Beogradu, tako da ne mogu otici do firme po neki kontakt....
 
Član
Repo radi li se ista... il imas drugih obaveza... nema te dugo sa novostima...

sretno dalje ma dokle da je doslo trenutno ;)
 
Član
stavio covjek dizela , ne bavi e vise auto motor sportom , nazalost.
tko mi ne vjeruje neka saceka njega da vidi sta ce napisati:icon_rolleyes:
 
Član
E svaka cast druze. Da te pitam nesto. Vidim da spominjete nekog Nidala.
Jel on slucajno iz Odzaka(Posavina) i ima dva brata Keno i Anes. Ako je to taj onda govorite o mojim komsijama i zemljacima. I oni su ludi za motornim sportom imali su crvenog golfa Rally koliko znam jedne godine su pobjedili u Zagrebu u svojoj klasi.

Tebi zelim puno srece u daljem radu i da ne bude vise tih pehova.


Pozzz:cool::cool::cool:
 
Član
tepSIJA je napisao(la):
stavio covjek dizela , ne bavi e vise auto motor sportom , nazalost.
tko mi ne vjeruje neka saceka njega da vidi sta ce napisati:icon_rolleyes:
;)



Nece ovaj vise nista napisati na forumu.. kome da pise kad ima dosta ljudi koji ga pljuju :icon_mad:
 
Član
jaba78 je napisao(la):
E svaka cast druze. Da te pitam nesto. Vidim da spominjete nekog Nidala.
Jel on slucajno iz Odzaka(Posavina) i ima dva brata Keno i Anes. Ako je to taj onda govorite o mojim komsijama i zemljacima. I oni su ludi za motornim sportom imali su crvenog golfa Rally koliko znam jedne godine su pobjedili u Zagrebu u svojoj klasi.

Tebi zelim puno srece u daljem radu i da ne bude vise tih pehova.


Pozzz:cool::cool::cool:

jeste
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top