Golf 2 SYNCRO 16V TURBO

Golf 2 SYNCRO 16V TURBO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
HONEY je napisao(la):
iducu nedelju cu vjerovatno naletiti opet na pistu da jurim..
naime odlucio sam 'ebati mamu ovome mjenjacu (mislim na ovaj sto je sada na autu, ne ovaj cije sam slike stavio) sve dok ne pukne (a sigurno hoce kao i svi dosad), iz razloga jer se blizi tren (iako ima do toga jos mnogo mnogo priprema i sarafanja) postavljanja 6-brzinskog mjenjaca... a drugi razlog je sto je mjenjac na autu neispravan, ispada iz pete brzine cim se daje i pusta lagano gas, pa nikome nemogu da ga prodam kao takvog a nemam ga volje rastavljati i skidati sada... prema tome sad se konacno mogu zajebavati i trkati i kad pukne, to ce biti prvi put da mi se radi toga ne dize kosa na glavi :D :D

Meni dugujes jedno ispaljenje niz pistu, pa sjeti me se ;):lol:
 
Član
ma ako bude najs vrijeme nagovorim aj i dadu ostale da maknu prkno iz kuca i da idemo se dole malo druzit i zaje... :cool:
 
što se tiče piste možda niste upoznati od početka blagaja sve dole do dna se radi put dakle skinut je asvalt i poslje je kiša uradila svoje rupa na rupi a makadam ja sam neki dan prodo otić neke slike da pravim pa sam se vratio na pola puta jednostavno nemoguće kako je loš put ali ima i za to rješenje može se ići preko bune pa dole kroz ono malo selo da se opet izbije na pistu hajd vidit ćemo pa da napravimo neki meet dobar u nedelju ako budem slobodan pozz vidimo se
 
Početnik
dadao_style je napisao(la):
što se tiče piste možda niste upoznati od početka blagaja sve dole do dna se radi put dakle skinut je asvalt i poslje je kiša uradila svoje rupa na rupi a makadam ja sam neki dan prodo otić neke slike da pravim pa sam se vratio na pola puta jednostavno nemoguće kako je loš put ali ima i za to rješenje može se ići preko bune pa dole kroz ono malo selo da se opet izbije na pistu hajd vidit ćemo pa da napravimo neki meet dobar u nedelju ako budem slobodan pozz vidimo se



ima rjesenje. svi znate da kada se ide za Blagaj ima skretanje za Gnojnice, e pa tim putem treba ici i opet se izbije u Blagaj i tako zaobidju te rupe, a cesta je odlicna! ja cu vas povesti
 
BHT Ovisnik
mozete preko bune pokraj vile ivanković pa na raskrsnicu kraj piste izaci,a mozete i kroz ortijes pokraj pilane,jes da su rupe,al opet nisu ko prije godinu dvi
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
mozete preko bune pokraj vile ivanković pa na raskrsnicu kraj piste izaci,a mozete i kroz ortijes pokraj pilane,jes da su rupe,al opet nisu ko prije godinu dvi

druze u mene gume balonke i auto jos uvijek povisoko, pa se jedva provucem, ovi nizi ala repo i dado nema teorije a da ne odbiju spojler ili nesto mehanike...podlokale se rupe od kise i auta, to je horor zivi...

a to preko gnojnica ne znam za taj put, repo ja se sajlom kacim na tebe, em sto me odvedes, em ustedim goriva a ti neces ni osjetiti mojih 1100kg :cool::lol:
 
Početnik
tibor987 je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
mozete preko bune pokraj vile ivanković pa na raskrsnicu kraj piste izaci,a mozete i kroz ortijes pokraj pilane,jes da su rupe,al opet nisu ko prije godinu dvi

druze u mene gume balonke i auto jos uvijek povisoko, pa se jedva provucem, ovi nizi ala repo i dado nema teorije a da ne odbiju spojler ili nesto mehanike...podlokale se rupe od kise i auta, to je horor zivi...

a to preko gnojnica ne znam za taj put, repo ja se sajlom kacim na tebe, em sto me odvedes, em ustedim goriva a ti neces ni osjetiti mojih 1100kg :cool::lol:



:cool: :cool:
 
Član
Neka,Neka da vidimo sta ce sada biti od mk2...Kako ce ici bash me zanima...I ako bog da da vidimo na sr-u do ljeta golfaca kako se bori sa lavovima...
 
Početnik
Deyo je napisao(la):
Samo ga spusti i zatamni :D Sretno i sa što manje kvarova ;)


ihhh... pa to je prvo sto se mora uraditi na autu :D :D
bez brige, spusten je, "njusi naprijed", zatamnjen i to dobro.. a bit ce i snage :cool:
 
Član
repo daj sad kad ga vec planiras derat bez milosti snimi koji clip da to vidimo malo mi koji nismo u mogucnosti navratiti do mostara :cool:

jedan clip sa ubrzanjem nebi nikome skodio :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top